Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz AMDFan #17426 üzenetére

    A Swans M200-sról mesélj már kérlek bőven + BX5 hasonlítással, mert félek, h elviszik előlem, ha olyan jó vétel, azért ne összekapkodva, átgondoltan!! :DDD :R Nem értem mitől olyan jó ez a Swans modell specifikáció alapján, mert a gyártó honlapját persze megnéztem én is.

    Meg látom ez Szegeden van??? Hát eddig nem is mondtad nekem, hogy van ilyen itt. :D

    [ Szerkesztve ]

  • J97

    tag

    válasz AMDFan #17426 üzenetére

    Lehetséges, nem próbáltam még ki ezt a felállást. Ezért írtam, hogy mindkét elgondolás mellett sokat kardoskodnak a fórumozók és mindkét elgondolásban lehet igazság. Tény, hogy a logi 5.1 és genius 2.0 esetében is már szakadéknyi különbség volt integrálttal is. Viszont, ami mély és közép gyatra mosott és erőtlen azt úgy vélem, hogy egy ennél jobb hangfalon is ilyen lenne. Legfeljebb a hangfal tudása miatt lenne jobb az összkép. Amit viszont tudok, hogy sokat segít ezeken az olcsó hangszórókon is a jobb forrás. Nyilván egy 10k -s 1255A -hoz nem feltétlen kell 20k -s hangkártyát venni. Használtban érdemes gondolkozni. A sokat említett Asus Xonar DX -ben pl. Én is a Dr.DAC nano -t használtan jó árban fogtam ki. Eredeti új árában nem jutott volna eszembe megvenni. Eredendően egy "kis" musival akartam pótolni a régi musi 01 US -t, ami újonnan is 10k körül mozgott. Nekem ugye noti miatt csak USB -s megoldás jöhet szóba. Tervben van egy jobb hangkeltő de egyelőre alszik a dolog. :( Albérletben bőven sok az 1255A is. Jelenleg amennyiben minőségibb zenére vágyom felteszem a fejhallgatót. Persze ebből sem ártana egy jobb példány. Amin gondolkozom az egy pár SoundArt W2 valami hozzá való erősítővel. Valószínűleg használtan.

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák