Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Chosen #10245 üzenetére

    Igen, ki lehet hozni, ha ki akar valaki hozni belőle direkt valami rosszat. De alapjáraton nem puffog ellenben a logitechel.

    Meg ne sértődj, de szerintem nincs fogalmad arról, hogy milyennek kellene lennie a basszusnak. Mi a cél.
    A z2300 basszusa kontrollálatlan, hosszú a lecsengése, nincs megfogva a membrán.
    Filmeknél egy robbanás tök jónak hangzik, mert megremegteti a tüdőd. De a valóságban a robbanás nem olyan. (Többször mérték már többféle robbanószer "hangját", és köze nincs a filmekhez)
    A genius meg nem remegteti meg a tüdőd, mert nem generál feleslegesen sokkal nagyobb légnyomást mint szükséges. Mert nem az a dolga, csak ezt a logitechnél másként fogták fel, aztán rájöttek, hogy az embereknek hamar nem tetszik az eredmény. Kiadták a z623-at ahol megfogottam a mélynyomó, erre elkezdték azt kritizálni, hogy milyen szar a mélye. (Ahogy azt már írtam egyszer.)

    De ha nem vagy hajlandó kipróbálni sok terméket, csak boltban (ami semmit nem ér, de erről megkérdezhetsz mást is) akkor nem tudom miről beszélgetünk.
    Volt már szerencsém komolyabb referenciákhoz, és nem annyira komoly nem referenciákhoz is. A logitech z kategória a komolytalan szint alatt volt, a mostani egy fokkal normálisabb, de ezt meg kritizálják, mert... mert normálisabb. :))

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák