Sony Ericsson K770i - legördülés

Hirdetés

Adatátvitel, akkumulátor

3G már van, HSDPA még nincs. Ha nem elérhető a hamradik generációs hálózat, akkor csak GPRS sebességgel böngethetünk, mert EDGE-re nem képes a K770i. A kijelző felett két lukat is láthat a szemlélődő, az egyik a belső kameráé, hogy lehessen videotelefonálni, a másik pedig egy fényérzékelő, amely értelemszerűen a környezeti fényviszonyoknak megfelelően állítgatja a kijelző világítását.

A beépített böngésző közepesnek mondható, alapvetően viszonylag simán bejönnek rajta a weboldalak is, van fektett üzemmód, de érdemesebb rátölteni a készülékre az Opera Mini legfrissebb verzióját, mert köröket ver a gyári böngészőre.

Lokális adatátvitelre 2.0-s USB, illetve ugyanilyen verziószámú Bluetooth alkalmas, ez utóbbi hibátlanul tette a dolgát, könnyedén összehaverkodott az autós kihangosítómmal (Motorola), a számítógépemmel, illetve egy másik Sony Ericsson készülékkel is, de ebben szerencsére nincsen semmi meglepő. Természetesen sztereó hangátvitelre is alkalmas.

Az akkumulátor gyengébb volt, mint vártam. Igaz, hogy a Bluetooth folyamatosan be volt kapcsolva, illetve a készülék éjjel-nappal 3G hálózaton lógott, de ez a másfél napos készenlét, amit nálam produkált, szerintem elég harmatos.

Összességében azonban a K770i elég kellemes kis készülék. Nekem a kijelző fizikai mérete a legnagyobb csalódás, de ezt leszámítva nincs vele sok gond. Sikerét nagyban befolyásolja majd, hogy milyen áron lesz elérhető, de remélhetőleg a K800i alá lövik be. Ha a HSDPA benne lenne, illetve a képernyő kicsit méretesebb lenne, akkor megkapná az ajánlott minősítést, így azonban csak:

Sony Ericsson K770i

Bog

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés