Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    válasz Viszlát #5 üzenetére

    Okés... így már tiszta!

    A kérdésed jóóó!

    Mivel én nem tanult zenészként közelítettem az egészet teljesen más módszereket alkalmaztam, mint akik tényleg zenészek. A haverom akinek ilyen Rolandja van mint amilyen Neked lesz, Ő például Sonar-t, Cubase-t és sok más hasonszőrű szoftvert használ. Midi és társai...

    Én mivel zeneszerkesztéssel (Vágási Feri és társai, azaz mixelés, remixelés...) foglalkozom, nekem a FruityLoops nevezetű szoftver jön be. Totális kapcsolat a hangszereddel usb-n keresztül, és számomra egszerű a kezelése... vagyis már megszoktam (vagy megtanultam?) ' 98 óta... Mesélni nem nagyon tudok róla, hiszen nem vagyok zenész, aki reflexből csinálja a dolgokat... Ha pc-s zenéléssel is akarsz foglalkozni, akkor tuti fogsz majd találkozni a föntebb említett programok egyikkével...
    Pléne ha az emberenek ilye n fajin hangszere lesz mint Neked!!!

    Én idén tervezem (sőtttt már le is van fixálva a zongoratanár) a tanulást, hogy az alapokat tudjam. Nagy zenész már nem lehet belőlem, hiszen azt igazából nem most kellene kezdeni, de hogy mit és mikor meg hol kell lenyomni, azt viszont szeretném tudni.
    Hallás után elpötyögök mindent... ezért is látok benne fantazáiát... :))



    Ja hogy lásd és halljad is, hogy mivel foglalkozom tessék egy pár saját szong
    [link]
    [link]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák