Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz tomp #580 üzenetére

    Hát én nem tudom, de nálam meg az történt, hogy össze raktam a projektort a film vetítéshez és elindítottam a filmet. Azt vettem észre, hogy nagyon fűt ez a proji. Néztem milyen állásban van stb de minden rendbe volt Pár perc múlva már nagyon meleg volt és akkor mondja a feleségem , hogy miért megy a fűtőtest legnagyobb 2000 w -n? Hát az egyik gomb bekapcsolta a fűtést.
    --------------------------
    Más. Két napja a DTS-HD Hangnál ha szünetet nyomok vissza kapcsolásnál serceg az egész hang és nem érteni semmit. Előre kell pörgetnem egy kicsit és akkor elmúlik de újbóli pause után mégest csak sercegés van.
    Valami ötlet, hogy mi lehet? meg is szakad a kapcsolat az erősítővel szünetnél és nem kapcsol vissza a DTS-HD kijelzés nem jelenik meg az erősítőn. Mérgemben kicseréltem egy LE futtató s905 gépre ott minden rendbe volt.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák