Aktív témák
-
Tonyo
őstag
Fölhívtam a boltot ahol vettem,és ott persze mindent letagadtag.Ök nem tudjá ki mondta azt,hogy 9800-asra nem kell opcionális hűtő.Most szerintük kell.Na mind egy.
Lenne még egy kérdésem bár tudom nem ide tartozik és már írtam 1 is egy ilyen topicot csak nem nagyon győztek meg.Szóval tápot akarok venni de olyat aminek nincs hangja.Nagyon szemezek 1 Zalman táppal de még mindig attól félek,hogy mivel automata ford. szabályzós hangos lesz.Vagy vegyek Enermaxot?
Akinek van tapasztalata a Zalmanról az please Írjon.
Ezer köszönet -
Tonyo
őstag
Így jártam???? te??????????? Van a házamban rendszerhűtő.Annak elégnek kell lennie.Ráadásul nagyon sok helyen azt írják,hogy nem kell plusz hűtés hozzá.Amugy az enyémhez még vehetek kiegészítő ventit az segít?
-
Tonyo
őstag
Hello!Én is vettem 1 Zalman vga hűtőt.Egy 9500pro-ra raktam föl ami rögtön utána bekrepált.(mem.hiba).Vettem egy sima Saphire 9800-ast és újra megpróbáltam fölrakni.
Tapasztalat:
1.3dMark2003-ban kevesebbet ment
2.amikor felmelegedett elkezdet szemetelni.
ezekután vissza raktam a gyári hűtőt és minden szépen ment.A boltban azt mondták,hogy még egy 9800-ast is elvisz a Zalman cucc.
Erre varjatok gombot!
Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest