Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    érdekes tapasztalatom van nekem mostanság:

    veszem az energiaitalokat( watt, hell, burn najo redbull nem így azt nem tudom belevenni az összehasonlításba) és nem érzem azt hogy úgy felpörgetne megdobogtatná a szivemet, felturbózna, mint egy presszókávé.(05.dl)

    ugye egy doboz hell,watt stb. energiaitalban átlagosan kb 80 miligramm koffein van ,még egy 0.5dl presszókávéban 100miligramm kb.

    oké matematikailag ez 20% de nem hiszem hogy ezt érezném meg.

    szerintem másutt van a kutya elásva:

    szoktam venni rockstar energiaitalt is, attól határozottan érzem hogy felpörgök, érzem hogy ver a szivem, a fejemben az erek!

    nem és nem a taurin miatt.
    mert igen abban van(amit én veszek abban legalábbis tuti mert nem import cucc)

    mert a taurin nem serkentő, nem felpörgető!!

    "Hogyan segíti elő az izomtömeg növekedést és a regenerációt

    Csökkenti az izomszövetek lebomlását, valamint növeli az izomerőt-és tömeget
    Utánozza az inzulin szerepét és segíti az aminosavak és a glükóz izomsejtekbe jutását
    Hogyan segíti elő az agyműködést

    Nyugtató hatással van az agyra és segít leküzdeni a szorongást"

    Én inkább itt arra gondolok hogy még egy presszókávéból elég költséges lenne mesterségesen kivonni a koffeint és valószinű egyszerűbb benne hagyni, abban van, még az energiaital mivel mesterséges készítmény, ezért abban van kevesebb mint ami rá van írva.

    tehát az a meggyőződésem hogy legalábbis az általam tesztelt energiaitalok jóval kevesebb koffeint tartalmaznak a valóságban , mint ami rájuk van írva.

    Kivételek vannak(Rockstar)
    mert azon érezni hogy sokkal jobban dob!
    de fentebb leírtam hogy nem nem a taurin miatt.

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák