Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #90933760 #25274 üzenetére

    Én kipróbáltam azt,a cseresznyés Bombát,és a sparos cseresznyét...hát elszégyellem magam,a sparos volt a legfinomabb,de a bomba még hatni se hatott.Alig várom,hogy ide végre érkezzen+a másik új,mivel a kóla is kedvenc(2x ittam úgy,hogy 1 Hell cola és mellé egy spar-os ócska reggel-este,csináltam sorrendcserét,egyiknap egyik másiknap másik kezdett reggel,akkoris a sparos...),a meggyes jó,az áfonyást várom még...
    Mostanában veszegettem pár edrinket az itteniek hatására,hát ha jó lesz az áfonyás spáros is,veszek 1-1-1 tálcát a háromból,céghez bedob,sokáig nem kell semmi :DDD
    Mellé imádom a Burn Blackberry-t és a Monster Rehab-ot,de csak ünnepnapokon vagy magam alatt,a Rehab irtó jó bulitáni,és szénsavmentes "tea" :C

    A többi cuccosnak csak a dobozát tartottam meg.Pedig mindenhol vettem 6-7 újdonságot,újszülöttnek...
    Míg nem jött a csipszadó,nekem sok volt az edrink...pont most a megfelelő a koffein,szinte sose iszok már kávét,pont annyit dob ez is,csak még finom is+vitamint is pótol,és tovább is tart.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák