Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gordy

    csendes tag

    válasz joe-ker #55 üzenetére

    Hali!

    Én is sokáig szemeztem ezekkel a csatolókkal de aztán maradtam az ágyban döglős kontrolleres megoldásnál :)
    Esetedben érthető az alternatív megoldás (haverom "asztalos betegség" áldozata lett és ő is hasonló megoldást használ)
    Személy szerint amiket korábban belinkeltél azokat nem ajánlanám, nem akarom lehúzni őket vannak róluk tesztek és ott elmondják a hibáikat. Szinte az összes létező tesztet megnézve és elolvasva haver egy titan one cuccot választott. Nem azért mert ezt hozták ki a legjobbnak hanem mert ár/teljesítményben szerintem ez a legjobb. Több összehasonlító teszt is van róla a youtubeon ahol a tesztgyőztes xim4-el is összevetették és semmivel sem hozták ki rosszabbnak vagy jobbnak. Mivel mi csak ezt próbáltuk ki nincs összehasonlítási alapunk de haver ezzel tökéletesen megvan elégedve. Nincs semmi késedelem ami neki a legfontosabb volt, egyébként meg mindent pc-ről kell bekonfigurálni. Nézz meg róla pár tesztet szerintem egy próbát megér.
    http://www.consoletuner.com/products/titan-one/
    És ami még fontos h fele annyiba kerül mint az xim4. Én 60 fontért vettem neki az amazonon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák