Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Figike97

    csendes tag

    válasz Dazsar #338 üzenetére

    A tesómnak rendeltünk egyet és hát neki utóbb kiderült, hogy nem kell... (meglepi volt), így a doboz BONTATLAN!!!
    Nem, nekem nagyon jó és sokat használom pl.: fifa-ban ahol a stickek elhelyezkedése kulcsfontosságú, hogy mondjuk ne akadjon össze az ujjad (én ps4en használom xbox one elite joyjal - minden padet támogat a cronus -.
    Nem értek egyet a "SASOS" kolegával - a cronus nagyon jól bekalibrálható, ha bill+egérrel játszol rajta -csak olvasgatni kell a fórumokat és játékon belül mindent maxra kell húzni.

    Lesz egy xim4-em is eladásra (szintén bontatlan), még 2 hónapja rendeltem, ma jött az értesítő. Viszont barátnőm meglepett eggyel még a múlt hónapban (szerintem megtalálta Mo-n az egyetlen eladó példányt XD), így a jövevény nem kell már, viszon bontatlan új.

    Xim4 VS CRONUS:

    Saját tapasztalat
    A Cronus nagyon hasznos kis eszköz, ha PCről térsz át konzolra, bármit támogat könnyű testreszabni és minden joyjal játszhatsz minden gépen. Viszont kicsi a háttértámogatás és sajnos általában moddolásra (rapidfire autoaim) használják (pl tökéletes ujjkitörős mortal kombo). Az előnye h nagyon olcsó, ha a kategóriát nézzük. 25k

    A xim4 egy világbajnok termék, abszolút győztes, a fanyalgóknak ("nyem ejég smooth" meg "a pc nyem ilyenn stb.) beintenék azzal, hogy CSGOztam kb 5-7 évet masszívan, profi szintig jutottunk a csapattal. Ez nem arcoskodás, csak szemléltetni szeretném, hogy olyan játékos vagyok, akinek nagyon fontos a precíz egér célzás. Kontrollerrel nem akarok és szerintem soha nem is tudnék ilyen szinten lőni. A xim4 minden várakozásomat felülmúlta. Battlefront 2höz használom és hát mint a menyország. Külön előny (pl: a cronussal szemben), hogy a joyt is tudod használni a bill+egér mellett is. Illetve nagyon jó a támogatottság, mobilon pikk pakk beállítod és pl ha egy x-wing túl lomhán fordul, akkor raksz a sensi-re egy kicsit és már megy is minden. A hátránya, hogy 80k forint (alaphangon, biztos van aki tud olcsóbban nekem áfa nélkül ennyi volt).

    Mindenkinek saját döntése

    25k vs 70-80k

    4/5 élmény vs 5*/5 élmény

    Remélem tudtam segíteni, bármi kérdés esetén bizalommal segítek (dpi kalibrálás, technikai probléma).
    Mindenkinek szép napot! :D

Új hozzászólás Aktív témák