Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    Sziasztok!

    Most már bő 1,5 éve van a családban egy xbox one. Vhogy észrevettem, hogy lehet streamelni a képet win10-es pc-re, és egyből felcsillant a szemem h királyság, végre bill. + egér mehet akkor, és ha bekábelezem a dolgokat, akkor talán nagy késedelem sem lesz. Aztán persze jobban utánajárva kiderült h max. vmilyen xbox menüben szórakozhatok az egérrel, játékokon belül biztos nem fog menni, és akkor ahogy keresgéltem, szépen eljutottam ebbe a topikba :DDD

    Én nagy fps játékos vagyok, LAN versenyekre jártam, cs:go-ban global elite rangom volt anno és társai. Nagyon-nagyon érzékeny vagyok az input laggra. Vettem 144Hz-es monitort, h még ott is kisebb legyen a késedelem. Van g-sync, ami az fps-hez lövi be a képfrissítést, de ki kellett szednem, mert jobban adta a játék 300-450fps-sel, mint végig fix 144fps-en, hiába volt mindkét esetben 144Hz a képfrissítés. Azt persze mondanom sem kell, hogy minden élsimítást elvből kiszedek, mert utólagos képkezelések, amik az egér inputlaggját késleltetik.

    Ezek után akad itt olyan ember, aki hasonlóan kényes mindenre és vett vmelyik átalakítóból amivel tökéletes minden mintha pc-n játszana?
    A hétvégenti 1-2 napomat nagyon feldobná, ha lehetne fps játékokkal bill.+egérrel rendesen aprítani xbox one-on, viszont a tapasztalatom az, hogy az összes noob (átlag és átlag felett kicsivel is!) ismerősöm konzolon tolja már pont az esélyegyenlőségek miatt (főleg gép teljesítménye miatt ugye), aki pedig rendesen jól tolja, az továbbra is elvan pc-n.

    Pénz nem akadály, csak valaki "pro" játékos véleményére lennék kíváncsi, nem egy átlag játékoséra, mert az a fentebbieket is bántásként fogja megélni, de remélhetőleg a topik emberei pont nem ilyenek :U

Új hozzászólás Aktív témák