Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Épvez

    újonc

    Üdv !

    Némi segítségre szorulnék és valószínűleg az itt jelenlevő fórumozók tudnak segíteni.
    Szóval bele a közepébe..tegnap beszereztem egy cronusmax-ot,és megpróbáltam be üzemelni a youtube-on látottak szerint.
    A konzol amivel szerettem volna használni a cuccot egy xbox one, és billentyű,illetve egér használatát próbáltam elérhetővé tenni.
    Letöltöttem a cro honlapjáról a szükséges progit be álitottam a device menüben az xboxot frisitettem mindent egy előre össze állított plugin-nel rá klikkelek az enter capture módra de nem vezérli a játékot se az egér sem a billentyűzet holott a program érzékeli az egeret mert a baloldali skálán ami vezérlö képe mellet látható egyértelműen látszik hogy felismeri. cod adwanc-edröl van szó amúgy
    Miután összedugom az x-el a cro-t zölden villog egy a és egy u betű a kijelzőjén.a cro-nak az input részébe nem tudom hogy kell e csatlakoztatni valamit esetleg....?
    Ha lehet jó szájba rágósan elmagyarázná valamelyikőtök a lépéseket mert nem vagyok toppon az ilyesmiben...
    Előre is köszi csao.

Új hozzászólás Aktív témák