Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz ecaddsell #43 üzenetére

    Én telón beállítottam DND-t, nem ébreszt. A telós DND talán tárgyalásra van? Vagy du pihenőre?
    Ilyen képről kifutó számokat utoljára Amazfit óráknál láttam, amikor fénysebességgel kerékpároztam, szerinte.
    Ami számomra bosszantó, az a max 4-5 nap üzemidő, SPO2 off, és mivel ledöntött valami vírus, nem is voltam futni vagy bringázni, szóval GPS csak munkahelyig és vissza, napi 25p. Feleannyi, mint az elavult óráé, miközben ugyanazt méri.
    Nem értem, miért nem lehet intervallumot állítani SPO2 mérésnél, mint pulzusnál, pedig gyárilag bent volt, valamelyik frissítéssel került ki.
    Nálam sport módban ugyanúgy működ a rtw. Tök jók Watch-nál nagyobb számok, de a pontos idő olyan kicsi karakterekkel szerepel, hogy a Mi Band könyörög a receptért, én spec nem látok belőle semmit. Főleg, h távollátó szemüveg kell.
    A távmérés pontosabb a telefonhoz képest, mint a sima Watchnál volt. A 3,02km (vagy 3,03, szintén teló, csak Samsung Health, ua. GPS-szel) futás most kijön 2,99-re.
    Appokat próbáltam telepíteni, de a jegyzettömb csak kiírja, hogy érintsem meg a kapcsolathoz, és semmi. Nem jelennek meg az appban, eltávolítani csak óra resettel lehetett. Ami jó lenne, számológép, eltűnt az éterben. :Y
    Alvásnál az éjszakai ébredést frankón látja, a reggeli visszaalvást már nem, de van, amikor később beugrik. Ma nem tette.
    Az edzőparki edzést sokkal jobban méri, mint az elődmodell.
    A legutóbbi frissítés óta több mp-be telik a Mi fitness betöltése, de az A52S is kapott frissítést, nem tudom, melyik szarta el.
    A Watch-hoz képest eltűnt az energiaszint-jelzés, és nincs PAI sem. :(
    Végül is a szokásos Xiaomi: elfogadható hardver, 80%-os szoftver. A minőség, anyaghasználat viszont nekem nagyon bejött. Nem bántam meg, hogy nem Active-ot vettem védőfóliával (bőrszíj nélkül).

    envidia: Kaptam hívást. Tisztán, hangosan szólt, a hívó viszont csak pár kattogást hallott, pedig még fel is emeltem a kezem. Aztán kipróbáltam másik telón, otthon, tisztán hallottam magam, ha nem is igazán erősen. Szóval elméletileg OK, ha nincs túl nagy környezeti zaj. Azóta csak hivatalos hívásaim voltak, nem mertem órán felvenni. :B

    gogantibi: Fura, mert Watch Colornál működött.

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák