Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddsell

    aktív tag

    Nekem az active van, ezt túlárazottnak éreztem ennyiért.
    Korábban egy polár övet + órát használtam az elliptikus trainerre meg a súlyzós edzéshez.
    Számomra döbbenet pontos a pulzusmérése, a polárhoz képest (ami elvileg EKG pontosságú) néha-néha 1 bpm eltéréssel.

    Amit itt nem szeretek, hogy sokszor jobban meg kell rázni, hogy mutasson valamit (vsz. ez ott a mérés pontosságát is rontja), ha nem akarok gombot nyomogatni (nem akarok).
    Szintén zavaró, hogy a leállításhoz 3 másodpercig kell nagyon pontosan tapizni a kijelzőt (családban lévő Mi Watch gomb szekvencia számomra jobbnak tűnik).
    Amit nagyon hiányolok az a több ébresztés (nekem más kellene hétköznapra ill. hétvégére). ill. alternatívaként szinkronizálhatná a telefon ébresztésével.

    Zavaró még, hogy elveszi a telefonnál a hangot az autó bluetooth-os kihangosítójától és tapiznom kell az autóban, hogy hova menjen a hívásnál a hang. Speciel nekem ez az egész órával telefonálok dolog totál felesleges (erőltetett dolog). Tökéletesen elég lenne az, ha híváskor rezeg, minden más csak marketing.
    Még véletlenül sem akarok az órával fizetni.

    Az appban mostanában kétszer kell az alvásmonitoringba bemenjek, hogy leszinkronizálja az adatokat (korábban ez működött egyből).

    Aminek örülök, hogy elég hetente tölteni (2x 30p kardió, 2x 30p súlyzós, néha nagyobb kardio, a kutyás sétáknál nem indítok sportot, beleméri a napi adagba).

    Ha kijavítanák azt a néhány zavaró hibát/hiányosságot amit írtam nagyon elégedett lennék (akár S2-re is váltanák), így csak simán azt mondom elég jó. Igaz nekem csak aktivitás és alvásmonitoringra kellett, minden más felesleges árdrágító sallang. Minden olyan dolog ami az akkuidőt csökkenti/súlyt növeli káros.

Új hozzászólás Aktív témák