Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Ricardo #14 üzenetére

    ... és akkor azt is tedd hozzá, hogy úszásra alkalmatlan. Ugyanis, amit a tesztben is írnak, hogy "a gombok hiánya vizes környezetben lehet korlát", nos az nem lehet, hanem biztos. Aki próbált már vizes kézzel érintőképernyőt használni, az tudja, hogy miről beszélek.

    Egyébként, aki elmagyarázza nekem, hogy ez mitől band, és pl. egy Huawei Watch Fit 2 mitől óra, az előtt kalapot emelek. Oda akarok kilyukadni, hogy ez a két kategória már rég "összecsúszott". Én egy ekkora kijelzővel szerelt "izét" biztos nem neveznék "band"-nek (karperec, karkötő).

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #25 üzenetére

    Félre ne értsd, de ...
    Nem tudom mi a szakmád, de ha a számítógépekhez (is) értesz picit, akkor ezt érteni fogod. :)
    Szóval a kedvencem, mikor ismerős megkeres azzal, hogy kellene a gyereknek egy számítógép. De, semmi komoly, csak játszani szeretne rajta a kis srác :D
    Picit talán sántít a hasonlat, de az órás fizetés megléte kissé hasonlít az előbb felvetett példához. Mert ugye millió "okos" óra / karperec kapható, de eleve csak pár gyártó egyes (!) termékével lehet fizetni. Amivel pedig fizetni lehet azok általában nem a termékpaletta alján leledzenek. Szóval ilyen nincs, és nem is lesz, hogy nekem csak az értesítések kellenek meg a fizetés.
    Tudtommal a legolcsóbb megoldás a Xiaomi band-jei és órái. Tudtommal: Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC, Xiaomi Watch S1 és Xiaomi Watch S1 Active. Ezek közül egyik sem szögletes, és a jó szem ezekhez sem árt. Vannak még a Samsung termékei. Ezek között nem tudom, hogy van-e szögletes, de mivel a Samu dobta a Tizen-t, és WearOS-re váltott, ezért üzemidő okán úgysem jöhet neked szóba egyik sem. Van az "alma", ami ugyan szögletes, de a "saszem" ezekhez se árt, és hát nem tudom, hogy ennyi pénzt ki akarsz-e adni azért, hogy órával fizethess. Az üzemidő itt sem túl acélos (értsd: ku*va messze van az 1-2 héttől).
    Aztán ott van a Garmin. Üzemidőben nagy általánosságban ez a legtutibb, bár itt is nagy a szórás. Ami neked esetleg szóba jöhet az a Venu Sq. Szögletes is, fizetni is lehet vele, kis szerencsével elmegy 6-7 napot. Olcsónak persze ez sem olcsó, és egy csomó olyan dolgot itt is megveszel, amit jó eséllyel nem fogsz használni.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #30 üzenetére

    Dehogy volt hülye kérdés! Max. annyira, mint az én igényem egy olyan telefonra, amiben nem csúcs SoC van, de azért tisztességesen össze van rakva, jó minőségű kijelzővel bír, van benn elég RAM/storage, nfc, 6-os wifi, vezetékmentes töltés, de nincs a hátulján 8 lencsés kamerarendszer. :) De, említhetném a "lyuk / sziget mentes" kijelzőt is.
    Másképp: manapság az eszkimóknak is eladják a klímát az autóba (hiába semmi szüksége rá), mert mondjuk része az "elektromos csomag plusz"-nak. :)
    Vagyis hiába filléres dolog valami, csak mással együtt - általában jóval drágábban - fogod csak megkapni. Ilyen ez a pop-szakma. :D

    "Sajnos Raiffaisenes vok. És egy hitel miatt még csak váltani se tudnák."
    Akkor marad a Revolut. Vagy a Curve. Annak ellenére, hogy előbbi macerásabb, én inkább azt ajálanám, mint az elvileg könnyebb, de kevésbé megbízható Curve-öt.

    #29 kbyte1024
    "+1 az egész hsz-re amit irtal" :R
    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #36 üzenetére

    Őszinte leszek: passz. Az a baj, hogy tapasztalatom / véleményem szerint a transzflektív vagy MIP kijelzős óra lenne neked a jó (üzemidő, és általában az ilyeneken használt nagyobb betűméretek miatt), de olyan már ritka mint a fehér holló (szögletesből az Amazfit Bip volt talán az első és az utolsó).
    Persze vannak gyártók (Garmin, COROS) akik vagy csak ilyet árulnak, vagy a termékpalettájuk egy jelentős része ilyenből (de azok is kerek órák) áll, de ezek nagyon nem a budget kategória.
    Gyere át ide, és szerintem itt is tedd fel a kérdésed, hátha ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák