Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #25 üzenetére

    Félre ne értsd, de ...
    Nem tudom mi a szakmád, de ha a számítógépekhez (is) értesz picit, akkor ezt érteni fogod. :)
    Szóval a kedvencem, mikor ismerős megkeres azzal, hogy kellene a gyereknek egy számítógép. De, semmi komoly, csak játszani szeretne rajta a kis srác :D
    Picit talán sántít a hasonlat, de az órás fizetés megléte kissé hasonlít az előbb felvetett példához. Mert ugye millió "okos" óra / karperec kapható, de eleve csak pár gyártó egyes (!) termékével lehet fizetni. Amivel pedig fizetni lehet azok általában nem a termékpaletta alján leledzenek. Szóval ilyen nincs, és nem is lesz, hogy nekem csak az értesítések kellenek meg a fizetés.
    Tudtommal a legolcsóbb megoldás a Xiaomi band-jei és órái. Tudtommal: Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC, Xiaomi Watch S1 és Xiaomi Watch S1 Active. Ezek közül egyik sem szögletes, és a jó szem ezekhez sem árt. Vannak még a Samsung termékei. Ezek között nem tudom, hogy van-e szögletes, de mivel a Samu dobta a Tizen-t, és WearOS-re váltott, ezért üzemidő okán úgysem jöhet neked szóba egyik sem. Van az "alma", ami ugyan szögletes, de a "saszem" ezekhez se árt, és hát nem tudom, hogy ennyi pénzt ki akarsz-e adni azért, hogy órával fizethess. Az üzemidő itt sem túl acélos (értsd: ku*va messze van az 1-2 héttől).
    Aztán ott van a Garmin. Üzemidőben nagy általánosságban ez a legtutibb, bár itt is nagy a szórás. Ami neked esetleg szóba jöhet az a Venu Sq. Szögletes is, fizetni is lehet vele, kis szerencsével elmegy 6-7 napot. Olcsónak persze ez sem olcsó, és egy csomó olyan dolgot itt is megveszel, amit jó eséllyel nem fogsz használni.

Új hozzászólás Aktív témák