Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Gloob #643 üzenetére

    Ne tippelj, mert van bizony hogy elmegy 2 napot. Nem mindig ez igaz, de nem a bluetooth miatt, mivel az folyamatosan megy.

    :DDD Azért ezt ízlelgessük kicsit...

    Az is igaz, hogy nálam 23-05 között rep mód van.

    Nálam is.

    A szinkronizálásban hogy melyik lassúbb? Hát a MiFit legalább annyira, mint a Bandage.

    Ezt alapvetően a BT LE határozza meg tehát nem az a meglepő, hogy lassúak...hanem az, hogy az egyik még lassabb.

    Különben nem akarok vitázni senkivel, mindenki azt csinál amit akar, úgy használja a telefonját ahogy akarja, ahogy neki jólesik.

    Ezzel egyetértek. Én nem is arról beszéltem, hogy ki milyen appot és hogyan használjon. Egy adott problémára adtam olyan megoldást ami általánosan minden esetben működik. A bandage nem ilyen.

    Más is tapasztalta.
    Itt pedig a fejlesztő is reagál a jelenségre. És még ő is azt javasolja amit fentebb írtam...
    Szóval szerintem elég tiszta a helyzet és én sem szeretem a parttalan vitákat én tényeket közöltem amit meg is erősítettem.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák