Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Megjöttem a Band-ek . :C

    Tegnap beüzemeltük őket. Visszaolvastam közben az utóbbi kb 100-150 hozzászólást, és telefonos appokban érzek némi zavart...
    Az én telefonomra felment a Mi Fit app. Kapcsolódás, fw frissítés, resource frissítés és megy minden. Telefon angol, így a Band is angol. Eddig oké.

    A párom telefonjára, felment a Mi Fit app. Neki magyar a telefonon beállított nyelv. Szintén kapcsolódás, fw frissítés és resource frissítés után megy minden. Band nyelve kínai. Eddig papírforma. Telepítettem a Mi Bandage appot is. Ezzel angolra állítva egy fokkal jobb lett a helyzet, de a Mi Fit miatt viszonylag sokszor bekeveredik a nyelv. Van, hogy full kínai lesz van, hogy vegyes angol&kínai... Ez sem teljesen váratlan viselkedés... Ha lehetne fixálni valahogy az angol nyelvet már az is jó lett volna, de így inkább ma délután megpróbálom feltenni a magyar fordítást... És itt jön a kérdés, hogy melyik módszer az ajánlott? Volt linkelve nemrég geekdoing féle megoldás. Ha jól értem, akkor itt a Playből települő Mi Fit-et nem kell felülvágni a módosított Mi Fit-el és ha később frissül akkor sem fogja visszaállítani a Band nyelvét?
    De kirusz1 leírásában a Mi Fit-ből is kell a módosított verzió pedig a fenti módszerre alapul a dolog. :F Most akkor mivel érdemes próbálkozni ami a legjobb eredményt adja?

    A fentiektől függetlenül Mi Fit és Mi Bandage appokon kívül van még amit használtok hozzá? Melyiket érdemes? A Bandage kicsit részletesebbnek tűnik.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák