Hirdetés

Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz DroiDMester #181 üzenetére

    hát azért ez egy cseppet túlzás hogy sufni GSM nem a sarki zöldségesbe árulnak akik eltűnnek 1.hónap múlva!

    Az én értelmezésemben az, ahol megveszed az olcsó készüléket, de ha probléma van elhajtanak (legyen akármilyen "neves" és történelmemmel rendelkező hálózat).

    Vettem már náluk 8.évvel ezelőtt is telót, az oktogonnál lévő boltjukba személyesen az igaz hogy garanciális problémát még nem kellett intézni náluk így nem tudom hogy az hogyan zajlik,

    Az aláhúzott rész a lényeg ;) A linkelt árukeresős (tudom tudom, az sem szentírás) nem erről tanúskodik.

    de ha bele olvasol a hivatalos xiaomi szerviz (WayteQ) hozzá állásába kb az is sufni GSM kategória!
    lásd a nemrég beíró kollégát akinek ferde az USB ajjzata! és még millió hasonlót találsz!
    szóval akkor vehetsz bárhol, ahogy említetted jó drágán(145.e ért) hivatalos Xiaomi boltba is látod mit művelnek

    Igen, pontosan ezért mondtam hogy "(annak tükrében amit gornn írt fentebb a hivatalos boltban meg pláne nem :U )"

    a kínából rendelt cuccokhoz ne hasonlítsuk, azokra még sufni GSM szintű garancia sincs!

    Ott az internetről rendelt árú garancia vonatkozik pl https://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html
    Ha van elég esze az embernek akkor PayPal-el fizet és akkor garancia van a pénzedre is, akár a vissza szállításra is. Persze tény hogy nem olyan kényelmes mint egy normálisan működő GSM bolti garancia.

    Sajnos amíg Magyarországon ilyen kényelmesen kezelik a fogyasztóvédelmet és vásárlói jogokat addig ezek a "neves" hálózatok eljátszhatják ezeket a dolgokat, a vásárlónak pedig nem marad más mint nagyon körültekintően vásárolni (zsebbe nyúlósan), vagy bízni a szerencsében hogy nem esik bele egy ilyen ügyletbe az olcsóbb verzióval.

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Aktív témák