Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    válasz beyruth82 #8 üzenetére

    Ebből kb. a jobb hardver és a 120W töltés ami igazi előrelépés szvsz. a 11T-hez képest. Illetve azért a kijelző is fejlődött akkor a 2400x1080-ról.
    A főkamera a 11T-ben is látható Samu ISOCELL, amihez csaptak végre optikai stabit, de a teszt szerint nem sokat ér/nyújt. A 8mpx széles kamera maradt, arra jó ha világosban nagyon kell tudsz széles látószögben fotózni, csak ne nézd nagyobb/jobb kijelzőn/nagyítva mint a teló natív 1080P+ felbontása 6,67"-en. A 11T-ben egész jól használható, sokszor igen szép részletes makróképet adó 5mpx-es af-os telemakró kamerát lecserélték egy tényleg nulla értelmű hitvány 2mpx-es fixfókuszos példányra. Nekem összeségében így a 12T kamera részlege visszalépés a 11T-hez képest.
    Ami még számomra érdekes, az hogy a 11T elől GG aktuális csúcs Victus üvegét hátul a GG 6-ot viselte a 12T viszalépett elől GG 5-re hátul pedig nem tudni.
    A 11T-t én kb. 2-2,5 hónappal a megjelenés után vettem akciósan 150K-ért a Telekomnál a 8/256-os verzióban, a listaára ekkor 205K volt. Te azért fél évvel később vetted eléggé akciósan a 11T-det. Valószínű fél év után a 12T sem 250-ért megy majd. De akkor is brutális az ára, és ez még csak a 8/128-as verzió. :( Summa summarum a 11T többet adott és mutatott szerintem megjelenésekor mint a 12T, mert ott volt érezhető fejlődés sok téren a 10T-hez képest.

    [ Szerkesztve ]

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Új hozzászólás Aktív témák