Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- Xbox Classic / Xbox 360
- (kiemelt téma)
- iPhone topik
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Elstartolt az Android 17
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Google Pixel topik
- A Nothing vezére beszólt az Apple-nek
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
26450 - 26401
58606 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26450 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:52 Téma összefoglaló
The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon
Új hozzászólás Aktív témák
-
dilipok
veterán
Nyitottam Zavvin ilyen panaszt 2 órája, hogy nem jött meg a csomag.
Írtak rá választ:I can confirm that the item should of been with you by today.
Can you please confirm if the item has been received as we will need to look into this further if the item has not arrived?Na most mit is akarnak? Mert direkt írtam, hogy nem jött meg a csomag. Tisztára értelmetlen (számomra) a 2. mondat. Most akkor mit is kéne erre válaszolnom?
Meg ki az akinek már volt ezzel dolga? Hogy megy ez Zavvin?csak azt akarjak, hogy megerositsd, hogy az oldalon leirtakat - amiket irnak a elveszett csomag resznel - megcsinaltad.
-
raziel01
veterán
Nyitottam Zavvin ilyen panaszt 2 órája, hogy nem jött meg a csomag.
Írtak rá választ:I can confirm that the item should of been with you by today.
Can you please confirm if the item has been received as we will need to look into this further if the item has not arrived?Na most mit is akarnak? Mert direkt írtam, hogy nem jött meg a csomag. Tisztára értelmetlen (számomra) a 2. mondat. Most akkor mit is kéne erre válaszolnom?
Meg ki az akinek már volt ezzel dolga? Hogy megy ez Zavvin? -
Pikkolo^^
addikt
-
dobobazsy
őstag
-
Pikkolo^^
addikt
-
dobobazsy
őstag
-
CrAck69
senior tag
-
dobobazsy
őstag
-
CrAck69
senior tag
-
dobobazsy
őstag
honnan lehetne jó áron beszerezni Slim E gépbe való 250 gb HDD-t? most szinte sehol nem találok, de biztos csak én vagyok vak

-
WhiteWalker
nagyúr
Na, az nálam sem volt sikeres, ráuntam és hagytam a fenébe. A hangulat tényleg elég jó, szép is a játék, de valahogy nem áll össze nálam sem. Olcsónak olcsó volt, cserébe nem is játszom vele.

(#26436) MasterMark: Nyelvészkedhetünk, de ha azt mondom valamire, hogy az a valami szerintem ezmegaz, akkor az nem lesz általános érvényű kinyilatkoztatás, hanem csupán az én véleményem. Én szeretek sarkosan fogalmazni, a hivatkozott játékban (a nevét már le sem merem írni) én személy szerint baromi nagyot csalódtam, óriási volt a hype körülötte, és ahhoz képest nekem nagyon nem jött be. Ha bejött volna, akkor azt írom rá, hogy zseniális (szintén sarkosan fogalmazva, de a másik véglet), arra biztosan nem lenne kifogás.

Én végig viszem ha elkezdtem , de egy játéknál sem vártam ennyire a végét mint ennél...egy kövér del gomb lesz majd belőle...
-
Zeki
nagyúr
Mi is Karácsonyra vettünk egy xboxot kinecttel, a gyerekeknek, ezekkel lehet ketten is játszani:
- Party
- Sports
- Sports2
- Adventures
- Pixar rush
- Disneyland adventures -
bLaCkDoGoNe
veterán
Én én igy vagyok a Metro első részével...megvettem mert olcsó volt...de sokszor a pokolba kivánom,mert olyan idegesitő,máskor pedig istenitem...hangulat kiváló, de máskor meg vontatott...Elég vegyed érzések vannak vele kapcsolatban...
Na, az nálam sem volt sikeres, ráuntam és hagytam a fenébe. A hangulat tényleg elég jó, szép is a játék, de valahogy nem áll össze nálam sem. Olcsónak olcsó volt, cserébe nem is játszom vele.

(#26436) MasterMark: Nyelvészkedhetünk, de ha azt mondom valamire, hogy az a valami szerintem ezmegaz, akkor az nem lesz általános érvényű kinyilatkoztatás, hanem csupán az én véleményem. Én szeretek sarkosan fogalmazni, a hivatkozott játékban (a nevét már le sem merem írni) én személy szerint baromi nagyot csalódtam, óriási volt a hype körülötte, és ahhoz képest nekem nagyon nem jött be. Ha bejött volna, akkor azt írom rá, hogy zseniális (szintén sarkosan fogalmazva, de a másik véglet), arra biztosan nem lenne kifogás.

-
WhiteWalker
nagyúr
Én én igy vagyok a Metro első részével...megvettem mert olcsó volt...de sokszor a pokolba kivánom,mert olyan idegesitő,máskor pedig istenitem...hangulat kiváló, de máskor meg vontatott...Elég vegyed érzések vannak vele kapcsolatban...
-
MasterMark
titán
Csak kétszer írtam le, hogy "szerintem", nem általános érvényű kinyilatkoztatást tettem, egyszerűen szubjektív véleményt közöltem. (Mielőtt ebbe is belekötsz: egyszer "szerintem", egyszer "szvsz".) De nyilván érzékeny pont ez a Witcher nálad valamiért.
Na várj. Attól még hogy neked nem tetszik, még nem szemétre való játék. Lehet hogy szerinted van így, de attól még általánosan szemétre valónak nyilvánítottad.
Igazából csak a szemétre való részével nem vagyok jóban, azzal nincs bajom ha nem tetszik. Nyilván nem tetszhet mindenkinek. De kicsit erős ez a szemétre való rész.

-
bLaCkDoGoNe
veterán
Csak kétszer írtam le, hogy "szerintem", nem általános érvényű kinyilatkoztatást tettem, egyszerűen szubjektív véleményt közöltem. (Mielőtt ebbe is belekötsz: egyszer "szerintem", egyszer "szvsz".) De nyilván érzékeny pont ez a Witcher nálad valamiért.
-
MasterMark
titán
Mondjuk a Witcher szerintem is szemétre való (szigorúan szvsz! – anno valami GOG.com-os akcióban vettem pici pénzért), pedig én szeretem az RPG-ket, de ez valahogy nagyon nem jött be. De hát nem tetszhet mindenkinek minden.
Miért még ki szerint?
Attól hogy neked nem jön be, még nem szemétre való.

-
bLaCkDoGoNe
veterán
Mondjuk a Witcher szerintem is szemétre való (szigorúan szvsz! – anno valami GOG.com-os akcióban vettem pici pénzért), pedig én szeretem az RPG-ket, de ez valahogy nagyon nem jött be. De hát nem tetszhet mindenkinek minden.
-
Jegesmaci81
aktív tag
-
dilipok
veterán
Szerintem egy pocsék játék. Értelmetlen Fantasy. Szerintem ha jó játékkal akarsz játszani akkor Hitman vagy Forza, esetleg COD. Ajánlom még figyelmedbe a Tomb Raidereket és a sport játékokat. (fifa NFL NHL NBA stb) De ha a lányom kérded akkor minden játék gagyi kivéve a Zoo Tycoon. A feleségem szerint meg a LEGO játékok a legjobbak boxra és a kinect.
Szerintem az én véleményemre hallgass játék ügyben és senki másnak ne higgy. MasterMark és Dilipok részesedést kap a Witcher 2 eladásokból így ők rádumálnának még egy 3. példány beszerzésére is!
fenebe, most lebuktunk 
-
Jegesmaci81
aktív tag
Szerintem egy pocsék játék. Értelmetlen Fantasy. Szerintem ha jó játékkal akarsz játszani akkor Hitman vagy Forza, esetleg COD. Ajánlom még figyelmedbe a Tomb Raidereket és a sport játékokat. (fifa NFL NHL NBA stb) De ha a lányom kérded akkor minden játék gagyi kivéve a Zoo Tycoon. A feleségem szerint meg a LEGO játékok a legjobbak boxra és a kinect.
Szerintem az én véleményemre hallgass játék ügyben és senki másnak ne higgy. MasterMark és Dilipok részesedést kap a Witcher 2 eladásokból így ők rádumálnának még egy 3. példány beszerzésére is!
-
CrAck69
senior tag
-
Ragnar95
félisten
Forza4, CoD sorozat, LEGO játékok
-
Keksz30
csendes tag
Sziasztok
Új xbox360 tulaj vagyok,vagyis a fiaim kapták karácsonyra.Azt szeretném meg kérdezni,hogy tudnátok nekem olyan játékot mondani,ajánlani amivel ketten tudnak játszani egyszerre,együtt.A fifa14 meg van csak már szét focizták magukat.
-
MasterMark
titán
-
Def26
félisten
-
dilipok
veterán
minden nap megvan (es meg is lesz), amikor ilyen ertelmetlen kerdeseket tesz fel valaki...
10 perc jatek utan el is lehet donteni egy rpg-rol, hogy mennyire osszetett. Valoban.
Annak is van azert pikanteriaja, hogy te 10 perc utan tudod, hogy az milyen osszetett/egyszeru jatek lesz, ugy, hogy meg a stilust sem tudod beloni, sot meg mas velemenyet is ketsegbe vonod, pedig mindket reszt tobbszor vegigvittem, lehet, hogy nem csak 10 perc utan beszelek
Ha meg beledobott volna a surube, akkor meg az lenne a baj, hogy ez bonyolult/nehez/erthetetlen. -
Buster17
addikt
nehogy mar en legyek a hulye... Ha neked nem tetszik valami, miert is varod el, hogy itt akarki is meggyozzon teged, hogy neked azzal jatszanod kell? Mindenki el tudja donteni, hogy mivel akar es mivel nem akar jatszani. Ha meguntad 10 perc alatt, akkor miert akarsz indokokat hallani mellette?
Ez igy ebben a formaban gaz, foleg, hogy meg te szolsz le erte 
Amugy meg kapatal ra valaszt ketszer is. Jo jatek, de ha 10 percet ment vele a jatek, akkor nem neked valo (nem mindenki erti meg az osszetettebb jatekokat
csak hogy egalban legyunk
)10 perc játék alatt egy csőben kellet menni... nagyon összetett.

Na lépek innen mert ma mindenkinek megvan...

----------
Van még egy bontatlan Gears of War 3 is a polcomon.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
dilipok
veterán
nehogy mar en legyek a hulye... Ha neked nem tetszik valami, miert is varod el, hogy itt akarki is meggyozzon teged, hogy neked azzal jatszanod kell? Mindenki el tudja donteni, hogy mivel akar es mivel nem akar jatszani. Ha meguntad 10 perc alatt, akkor miert akarsz indokokat hallani mellette?
Ez igy ebben a formaban gaz, foleg, hogy meg te szolsz le erte 
Amugy meg kapatal ra valaszt ketszer is. Jo jatek, de ha 10 percet ment vele a jatek, akkor nem neked valo (nem mindenki erti meg az osszetettebb jatekokat
csak hogy egalban legyunk
) -
MasterMark
titán
-
vico03
tag
Ha nem tetszik neki, akkor ne játszon vele.
De miért számít, hogy szerintünk az jó játék vagy nem?

Meg amit nem értek. Nem tetszik neki a játék, de azért többször is megvette. Fuck logic.

Ott a "hángszóró"....!

-
Buster17
addikt
tudom, en vagyok hulye, de akkor ezt en nem ertem...
Ott van a gepen, azt sem tudja mi az (de szo szerint
), aztan kiprobalas helyett inkabb itt kerdezget, raadasul az a legnagyobb problemaja, hogy nem tetszik neki Geralt... 
(#26417) MasterMark: igen, igazabol en is erre gondoltam (tudod jol
), csak annyira leakadtam, hogy valaki azt sem tudja milyen stiulusu egy jatek, de ennek ellenere az a legfobb baja, hogy nem tetszik neki a fohos kinezete.Nem kell ebből vitát csinálni.
De tudom mi ez. Játék ami nem a jelenben játszódik.
10 perc játék után meguntam a karakter miatt és csak kellet volna pár jó szó, hogy újra neki feküdjek. Csak nem mindenki érti meg.
-
MasterMark
titán
tudom, en vagyok hulye, de akkor ezt en nem ertem...
Ott van a gepen, azt sem tudja mi az (de szo szerint
), aztan kiprobalas helyett inkabb itt kerdezget, raadasul az a legnagyobb problemaja, hogy nem tetszik neki Geralt... 
(#26417) MasterMark: igen, igazabol en is erre gondoltam (tudod jol
), csak annyira leakadtam, hogy valaki azt sem tudja milyen stiulusu egy jatek, de ennek ellenere az a legfobb baja, hogy nem tetszik neki a fohos kinezete.Ha nem tetszik neki, akkor ne játszon vele.
De miért számít, hogy szerintünk az jó játék vagy nem?

Meg amit nem értek. Nem tetszik neki a játék, de azért többször is megvette. Fuck logic.

-
dilipok
veterán
Már megvan neki... Kétszer is.

tudom, en vagyok hulye, de akkor ezt en nem ertem...
Ott van a gepen, azt sem tudja mi az (de szo szerint
), aztan kiprobalas helyett inkabb itt kerdezget, raadasul az a legnagyobb problemaja, hogy nem tetszik neki Geralt... 
(#26417) MasterMark: igen, igazabol en is erre gondoltam (tudod jol
), csak annyira leakadtam, hogy valaki azt sem tudja milyen stiulusu egy jatek, de ennek ellenere az a legfobb baja, hogy nem tetszik neki a fohos kinezete. -
oriic
HÁZIGAZDA
Hali srácok van olyan játék ami hasonló a
crash team racing-re? az nagyon jó volt még a régi PS-időszakomban
Nem találtam ezt a játékot x360ra
Vagy ilyen mario kart-szerű.
Most vettem egy 320 as vinyót és szerzek be pár játékot is
Igazából most vami autós kellene amivel tudunk többen játszani (2-3-4) személy
Gyerekes is lehet mint a CTR vagy vami jó vagány autós is.
Tudtok mondani ilyet? Köszi.
-
CrAck69
senior tag
Hali srácok van olyan játék ami hasonló a
crash team racing-re? az nagyon jó volt még a régi PS-időszakomban
Nem találtam ezt a játékot x360ra
Vagy ilyen mario kart-szerű.
Most vettem egy 320 as vinyót és szerzek be pár játékot is
Igazából most vami autós kellene amivel tudunk többen játszani (2-3-4) személy
Gyerekes is lehet mint a CTR vagy vami jó vagány autós is.
Tudtok mondani ilyet? Köszi.
-
MasterMark
titán
Nem.
Nem tudom milyen műfaj, de minden evő vagyok
Egyik játék után se nézek után.
Olcsó volt letöltöttem, gyűjtői kiadást is vettem és van lemezesbe is 
Ez a videó viszont nagyon üt. Vevő csalogató. A videóban látható erős csávónak jobban örültem volna ha őt kellene irányítani. Nekem inkább a karakterrel van bajom nem a játékkal.
Dark fantasy...
-
Buster17
addikt
de most komolyan??? Azt tudod, hogy milyen jatek egyaltalan?
csak nagy altalanossagban kerdezem. Innentol a gondolatmenet a kovetkezo: szereted ezt a mufajt? Nem -> ne vedd meg. Igen -> utananeztel az adott jateknak? Tetszik? Nem -> ne vedd meg. Igen -> Megeri neked azt az osszeget, amibe eppen kerul? Nem -> ne vedd meg. Igen -> vedd meg... Mi a halal olyan bonyolult ezen? 
Feltettel egy merhetetlenul altalanos es szubjektiv kerdest. Megis milyen valaszt vartal? Amugy meg szerintem is jo jatek. Innentol mehetsz megvenni, mert mar 2:0 az arany

Nem.
Nem tudom milyen műfaj, de minden evő vagyok
Egyik játék után se nézek után.
Olcsó volt letöltöttem, gyűjtői kiadást is vettem és van lemezesbe is 
Ez a videó viszont nagyon üt. Vevő csalogató. A videóban látható erős csávónak jobban örültem volna ha őt kellene irányítani. Nekem inkább a karakterrel van bajom nem a játékkal.
-
MasterMark
titán
de most komolyan??? Azt tudod, hogy milyen jatek egyaltalan?
csak nagy altalanossagban kerdezem. Innentol a gondolatmenet a kovetkezo: szereted ezt a mufajt? Nem -> ne vedd meg. Igen -> utananeztel az adott jateknak? Tetszik? Nem -> ne vedd meg. Igen -> Megeri neked azt az osszeget, amibe eppen kerul? Nem -> ne vedd meg. Igen -> vedd meg... Mi a halal olyan bonyolult ezen? 
Feltettel egy merhetetlenul altalanos es szubjektiv kerdest. Megis milyen valaszt vartal? Amugy meg szerintem is jo jatek. Innentol mehetsz megvenni, mert mar 2:0 az arany

Már megvan neki... Kétszer is.

-
dilipok
veterán
de most komolyan??? Azt tudod, hogy milyen jatek egyaltalan?
csak nagy altalanossagban kerdezem. Innentol a gondolatmenet a kovetkezo: szereted ezt a mufajt? Nem -> ne vedd meg. Igen -> utananeztel az adott jateknak? Tetszik? Nem -> ne vedd meg. Igen -> Megeri neked azt az osszeget, amibe eppen kerul? Nem -> ne vedd meg. Igen -> vedd meg... Mi a halal olyan bonyolult ezen? 
Feltettel egy merhetetlenul altalanos es szubjektiv kerdest. Megis milyen valaszt vartal? Amugy meg szerintem is jo jatek. Innentol mehetsz megvenni, mert mar 2:0 az arany

-
Buster17
addikt
Miben?
Amúgy a karakter miatt nem játszottam eddig vele. Nyüzge, vékony hosszú hajú emos valami amit egy anime-s alkotott meg. Irritál a kinézete.
-
MasterMark
titán
-
Buster17
addikt
Ez a witcher 2 jó játék? Megvan lemezesbe meg digitálisan is, de még nem nagyon kezdtem hozzá. Első 10 perc után meguntam

-
Podpupi
tag
Sziasztok.Tudtok olyan játékok gyereknek ami WII-n volt GO VACATION vagy hasonlót. Köszi.

-
bandi0000
nagyúr
Éééés?

Áhh semmi hagyjuk

-
WhiteWalker
nagyúr
-
bandi0000
nagyúr
"Azt én értem, de műszakis vagyok" és ennek mi köze a garanciához?
én meg pék vagyok...és?? 
Nem garanciáztat az M$??
Csak annyi köze van,hogy személyesen találkoztam azzal, hogy visszaküldte az ms...-_-
-
KingKress79
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
26450 - 26401
58606 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26450 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- Xbox Classic / Xbox 360
- (kiemelt téma)
- Melyik tápegységet vegyem?
- iPhone topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Gyúrósok ide!
- Fogyjunk le!
- Gitáros topic
- Milyen egeret válasszak?
- AliExpress tapasztalatok
- Luna Abyss: a premier után nem sokkal leépítették a teljes fejlesztőcsapatot
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Asus Tuf B760 i7 12700 64GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 12GB Lian Li Vector V100R Zalman 1000W
- Nintendo Mariokart Live Home Circuit Mario set (Switch) használt kiegészítő (konzolt nem tartalmaz)
- Apple iPhone 17 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Fotó állvány eladó
- Xbox Wireless Headset 3 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





fenebe, most lebuktunk 

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




l.skywalker
