Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz Wolverine #45825 üzenetére

    Hát ha ICC-ben kapu rendszer volt, akkor az end boss leütéséig még kevesebb idő telt el, mint kapuzás nélküli egyéb raidek esetében. Mondjuk a dátumot rosszul írtam, mert LK HC kill március 26-n volt, így ez az eddigi leghosszabb raid.

    azaz mindenkinek magának kellett kitalálnia a taktikát, mert a topguildek akkor nem osztottak meg semmit sem a first killjük után legalább egy hónapig.
    Ez szimplán nem igaz. Én raideltem elég aktívan akkoriban és bőven voltak taktikai leírások meg videok is, boss modok is voltak már bwl idejében is, és wowhead helyett volt allakhazam meg thottbot. Nyilván ma jóval több info áll a raiderek rendelkezésére, de ezt én is leírtam korábban. Mellesleg 1st kill videokat általában a 2nd kill után rögtön közzétették, de taktikákat már korábban is szivárogtattak ki. Azon kívül ma sem osztják meg jobban a top guildek a taktikáikat, mint bc idejében, ezt nem is értem, miért gondolja bárki is, hogy megváltozott.
    Az sem igaz, hogy akkoriban nem volt verseny. Lehet, hogy MC/BWL alatt még elhanyagolható volt, de AQ-nál és főleg naxxnál már rendesen pörgött a progress verseny.

    Tulajdonképpen mindenki azt gondol, amit akar, számomra elég az, hogy ds-ben raidelni semmivel sem éreztem nehezebbnek 4 év (raid)kihagyás után, mint naxxban vagy bc elején t4-ben. Se normalon, se heroicon.

Új hozzászólás Aktív témák