Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paul119

    addikt

    válasz Fel #20 üzenetére

    usán is ezért nem csatlakozok magyar klánokhoz mert néha kritikán aluli hang nemet engednek meg maguknak, fentebb linkelt képen ahol horogra akadt egy magyar, kb 20 oldalon át szidta a felmenőimet, az volt a mázlija hogy chatbant kaptam,csak azt nem tudom miért, mert akire hivatkoznak az tkzott le engem, még jó hogy nem fogok kedvesen meg nyilvánulni felé..bár a niggerezést elég komolyan veszik :U

    r1E3S3E7T: ez örömteli hír:), emailben fogok választ kapni?

    [ Szerkesztve ]

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz Fel #20 üzenetére

    Ne hagyd magad! Én olyan szépen megfogalmaztam a gyenge angoltudásommal, hogy nem szeretném, hogy a nickemből tudni lehessen a nemzetiségem és meg is írtam, hogy pontosan mi legyen a levágott név, amit direkt előre kikerestem, hogy nincs használatban az EU-n. Első szóra megváltoztatták. Szerintem egy erősebb levél megteszi majd a hatását.
    Azóta senki nem szólított meg randomban és ez így tökéletes.

  • KaLeun

    senior tag

    válasz Fel #20 üzenetére

    Tegnap én is kaptam egy tehetséges magyar platoontól...

    Mines-on már nem tudtam felmenni (én: Type) a hegyre és így beálltam a sziklához. Pont így járt az egyik honfitársunk is (KV-13).

    A szikla túloldalán: 1 Löwe, 1 Tigris, 1 T-150 és távolabb 1 M6 és T20.

    "Barátunk hamar elfüstölt... Elsőre kiosztottam az M6-ot és a T20-at (elhúztak onnan), majd kilőttem a T-150-et. Aztán vehemenskedő Löwét is levittem 4-500-ra és a Tigris is kapott.

    Aztán hátulról beköszönt egy IS-8, mert megkerülték a városkában lévő védelmünket. A mi IS-8+Löwe párosunk egy ARL-lel szemben leblokkolt és a lánctalpukat áztatták a vízben. Plusz bázisnál kamillázott pár zöldfülű.

    Végül 1 t9 és 2 t8 (IS-8, Löwe, T32 + kíséret) gyűrűjéből, jobbnak láttam a városka felé elhúzni a csíkot (289hp-tal, távozóban 2 lövést még beadtam az IS-8-nak). Mivel nem foglaltak így megpróbáltam én foglalni. Sajnos a foglalásomra visszaérkező ARL-en a legjobb löveg volt...

    Mint a magyaroknak legtöbbször, itt is az fájt nekik a legjobban, hogy amikor körbevettek akkor nem maradtam ott megdögleni. Innentől jött a "fasz ez a Type" és stb...

    Azt hiszem, hogy a talán pont az a két f@szlógató nehéz (IS-8 és Löwe) volt még a KV-13-mal. Ja vmi atomee volt az egyikük neve.

    Cila

Új hozzászólás Aktív témák