Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Atlantis #14515 üzenetére

    Érezni az ágyban kell, a játék csak a szórakozásért van. :P Azt a bizonyos cw közbeni hangulatot (mármint a hülyéskedéseket) megkapom szakaszban is, csak kell 1-2 jó fej platoon társ. Szakaszban legalább sokkal könnyebb szóhoz jutni és nem kell perceken keresztül csendben ülni. Amikor lehet sokat sebezni (legalább 3-4000), akkor tényleg jó a CW, de ilyen kb 5 körből egyszer van.

    És ilyenkor mondják, hogy ne CW-ből akarjunk goldot keresni, mert ott az ESL. Mert aztán annyira könnyű ESL-en (3v3) nyerni. 3 embernek van a csapatban 1400 felett a WN6-ja, nekem 1500+, kezdőként mégsem olyan egyszerű. Mindig körbemegyünk a pályákon trainingben, közösen nézünk taktikát, normál ESL gépeket használunk. Múltkor már annak is örültünk, hogy végre egyet nyertünk, utána megkaptuk azt a csapatot, aki végül az egész kupa első helyezettje lett. Valahogy eddig nem voltak még ellenünk gyengébbek.

    (#14533) Stigma.HC: A 13k is nagyon szép. Ezeken kívül a legtöbb, amit láttam, azt T-50-2 csinálta még anno az egyik régebbi teszt szerveren, asszem 12 ezer volt. Ő volt az. Ha jól rémlik, régebben a WG-nél dolgozott. Arról híres, hogy már a goldos gold ammo korszakban is spammelte az APCR-t, a VK3601H Konisch lövegével. Érdemes megnézni az átlagsebzését azzal a tankkal, nagyon durva.

    (#14534) Tomi0703: Valóban, rengeteg adatot tudok kívülről, nem is elsősorban erre van. Arra használom, hogy megállapítsam, milyen cső van az ellenségen, plusz esetleg ha arra kerül sor, hogy a seggét/oldalát mutatja, akkor lőhetem-e HE-vel.

    Amúgy igen, ha bekapok néhány találatot, akkor valóban zavaró, mert a received dmg log belelóg, és nem látom a fontosabb adatokat. De sajnos nem tudok vele mit csinálni. Próbáltam áthelyezni a minimap mellé, de minden próbálkozásnál csak eltűnt. :(
    - - - - - - - - - - -
    - Tiger 4k dmg vereség
    - Egy ember mit élvez annyira egy tankban, hogy még annak ellenére is 10 000 köre van vele, hogy még a 45%-ot sem éri el a win rate-je azzal a géppel?
    - Ezt meg csak azért, mert Crucial Contribution, BiA, dupla Top Gun és a végén ketten hoztuk le 6-7 tank ellen. A szakasztársamnak nem sok maradt már, mert végiglaggolta a kör felét. :N

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák