Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz jano_77 #102978 üzenetére

    Volna egy olyan kérdésem, hogy a WOT főkönyvtárat ha mindenestül átmásolom egy másik meghajtóra, akkor onnan el tudom indítani? Esetleg milyen mappák vannak - rejtve - amiket szintén másolni kell?

    Talan meg a c:\Users\usernev\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\ kellhet, de azt elvileg legeneralja elso inditaskor a szervereken talalt adatok alapjan.

    Kipróbálnám, hogy hátha azért dobál ki a játék, mert "haldoklik" sz SSD-m. :F

    Ennyi embernek doglodne egyszerre az SSDje?

    Olvastam mar olyan kommenteket, hogy a ZJ modok kavarnak, olyanokat is, hogy az XVM.
    Valaki meg azt irta korabban, hogy ot modok nelkul is kidobta.

    Kinomban mar csinaltam egy WoT.bat-ot az ilyen-olyan forumokon olvasott okossagok alapjan:
    ipconfig /flushdns
    rm "%appdata%\wargaming.net\WorldOfTanks\custom_data\*.*"
    worldoftanks.exe

    De meg ez sem garancia arra, hogy visszaengedjen a kliens a csataba, ha kidobott.
    Van olyan is, hogy a battleLoading kepernyon nagy nehezen vegigfut a csik, de kimerevedik a kepernyo, es ahogy mozgatom az egeret, csak a kulonbozo tankok feletti OverTargetMarkerek mozognak, de magat a csata kozbeni GUIt nem latni.
    Aztan masodik-harmadik Alt-F4, wot.bat combo utan egyszer csak benyogi loginkor az XVM, hogy "auto login session expired", aztan ujra be kell irnom a jelszavamat, akkor tudom, hogy vegre mukodni fog.
    (nyilvan 3x probalkozassal elmegy 3-3.5 perc a csatabol, ami kb. 100% valoszinuseggel elhalalozast jelent :W)

    Ebbol gondoltam, hogy az XVM is lehet ludas, bar folyamatosan frissitem az aktualis betara, de ez sem oldotta meg a problemat, mai 4859-cel is elofordult a problema.

    frag vadászt játszol? vagy hogy lehet a killed előrébb mint a sebzés? Nekem minden nemzetnél épp fordítva van, hogy jóval több a sebzésem arányában mint a killjeim száma. :F :U

    Tier 6 kornyeken 1 fragra joval kevesebb sebzes jut, mint feljebb.
    Pl. egy mednek csak ~700HPja van.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák