Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Diarmand #157 üzenetére

    Cirkálók tier 3-tól nagyon erősek, szerintem rájuk férne majd egy kis balansz, sok, erős ágyú, nagy sebesség, több hp, plusz torpedók is. Torpedókra amúgy is ráférne, mert nagyon imba ez így, főleg a torpedóbombázók miatt...
    Valahogy az nem tetszik, hogy azonos szinten belül mekkora különbség van a hp-k között, 10K egy romboló, 40-50K egy csatahajó. Inkább legyenek közelebb egymáshoz, de a torpedók sebezzenek kisebbet (Clemsonnal 1v1-ben kiszedtem egy Kongót, minden torpedó talált...). Azt már más is észrevette, hogy rendszerint a csatahajók és a hordozók maradnak a csata végére, az egyik azért, mert ormótlanul sok a hp-ja, a másik meg kempel hátul (és nagyon sok a hp-ja).

    (#158) Szepi1979: Itt nincs spot delay, egyből feltűnik és egyből el is tűnik, nincs 5 mp-es szabály. Volt olyan, hogy egy romboló gyakorlatilag 2 mp-enként feltűnt-eltűtn-feltűnt-eltűnt, de ezen dolgozni fognak még szerintem.
    Amúgy a rombolók füstfelhője magasabb szinten kb. semmit nem ér, jönnek a repülők és egyből spotolják...

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák