Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wexford

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nemtudom hogyha már kérdezték de még nem olvastam el mind a 8050 oldalt ezen a topikon.
    Tehát a kérdésem:
    Van egy gépem és egy laptopom.A laptop 1 m-nyire van a gépemtől.Van 1 internet kábel és egy router.A kábel a routerbe van bedugva és be van kapcsolva,és kéne küldje az internetet a wirelessen keresztül a laptopba.Belépek a hálozatokhoz és próbálok létrehozni egy hálozatot de nem lehet.Megéztem és be van kapcsolva a wirelessem.Mégsem müködik.Utána megint próbáltam létrehozni egy hálozatot de azt irja hogy a beállításokat mentsem el egy USB flash drive-ra.Elmentettem.Utána bedugtam a pendrivot.Próbáltam csatlakozni de nem lehet. Valaki nem tud segíteni,hogy miért nem köttet sehogy a nethez.Kábelen köttet de nem mint dugdosom állandóan ki s be a kábelt a routerből a laptopba és fordítva.Összefoglalva az egészet hogy mindenki megértse:nem ismeri fel a routert a laptop.Kérlek segítsetek hogy miért nem megy?Mitkell feltelepíteni?Megnézem a Windows sugó-t és ott azt irja hogy telepítsem a wireless network adaptert de nekem nincs ilyen telepítő cd-m.
    :W

    Olyan világban élünk ahol a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellentétben a bútórápoló szerek valódi citromot.

Új hozzászólás Aktív témák