Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz golyani #783 üzenetére

    Valamilyen kábelt a dobozos verziókhoz azért adnak, általában egy rövid patchkábelt. Gyártóhoz ugyanazt tudnám írni, amit LordX a #759-ben. Nekem a Linksys bevált, de ez nyilván egyéni szoc. probléma :).
    #784: Az már valóban érdekes, már ha a default beállítás szerint a broadcast be van kapcsolva.
    (Kicsit más, de valamennyire ehhez kapcsolódó történet: visszakerült hozzám egy Asus WL300g AP, amit anno egy másikra cseréltem. De kliensnek akarták használni, és mivel olyat gyárilag nem tud, felraktm rá a DD-WRT -t. Be lett konfigolva, működött. Majd hálózati átalakítások miatt hozzá akartak férni (talán már az IP-jét sem tudták), és kiresetelték. Onnantól nem volt elérhető a gyári IP-jén. A boot megtörtént, a LAN led a bedugott kábelnél világított / villogott, de se ping, se web.. Beleflesseltem ismét a WRT-t, de ugyanaz. Már vagy két órája küzdöttem vele, de a többszöri hosszú reset sem segített. Csak úgy volt hajlandó megjavulni, hogy egy isteni szikra hatására az eredeti Asus-firmware -t írtam vissza bele. Innentől jó volt, ismét felraktam rá a DD-WRT -t, és akkor már az is ment. Nem tudom az okát, de ilyesmire nem gondoltam volna.)

Új hozzászólás Aktív témák