Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    tok. Kérdésem lenne. :)
    Nem nagyon szoktam ilyeneket kérdezni sehol sem, mert általában nem voltam rászorulva sosem. :)
    Viszont most elakadtam valahol.
    Ma köttettem netet, 500/xx nem tudom mennyi.
    Sppedtest, 98/23..
    Telefonon 300+ wifivel..
    Az érdekes, mondom mert a gépen nem akart kijönni sehogy sem a 100+.
    Na most, amit észre vettem, a hálózatnál a kapcsolat tulajdonságnál 100 mbps-t ír.

    Hogy őszinte legyek, korábban nem láttam volna hogy gigát vagy 1000-et írt volna, holott gigabites a gyári lan.

    Próbálgattam mindent, de csak maradt azon.. Egyszer egyszer nagyon lelassult korábban a net, akkor valamiért átváltott 10mbps-re, akkor egy kábel ki be és vissza állt 100-ra.
    Mivel tudtam, hogy gyárilag gigabites de nem tudtam eldönteni, az e vagy sem így vettem most egy máskat (pci e), ami biztos az. :)Betettem a gépbe, megy. Viszont, a nfeti képen már az van, ahol ugyan csak 100mbps ír ki.
    Mi lehet a bibi?
    Mondták cseréljek kábelt, hátha az.. De mondom egy kábel miatt csak nem írja felúl a hálókártya sebességét a rendszer.
    (mellesleg mind a 8 szál be van kötve rajtuk)
    De valami miatt nem tudok rájönni mi lehet a bibi, és miért mindig csak a 98 környéki sebességet méri.
    nincs se switch, se semmi ilyesmi a modem és a gép közt. Direktbe van kötve.

    Ötlet valakinek?
    Közi

Új hozzászólás Aktív témák