Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Goldmember01

    tag

    Sziasztok! Van egy problémám és nagyon tanácstalan vagyok ezért fordulok hozzátok.

    Van két gép a háztartásban, az enyémre van kötve egy TP-Link router és így csatlakozom a netre, van ugye wifi is ezáltal és a másik gépen eddig egy Linksys usb adapterrel tudtam csatlakozni a netre. Megjegyzem, hogy tegnap előttig a két gép, ami használatban volt az egy 7 éves és egy jó 10-12 éves gép volt, mindkettőn win7 futott. A 7 éves gép lett a másodlagos, amihez csatlakoztattam a Linksys USB adaptert és frissen telepítettem a win 10-et. A problémám az, hogy sehogy sem tudok csatlakozni a netre azon a gépen és elfelejtettem már, hogy mit is kell csinálni, hogy működésre bírjam az adaptert de lehet ha emlékeznék sem segítene, mert ez már win 10. Eddig annyit csináltam, hogy az alaplap gyártójának az oldaláról leszedtem drivereket köztük a lan drivert is (https://www.asrock.com/mb/Intel/B75%20Pro3/#Download -> innen többek között a Realtek Lan driver ver:1002 is) és fel is telepítettem őket. (értelemszerűen azon a gépen töltöttem le, ahol van a router meg működő internet is). Mi a teendő ilyenkor?

    Válaszotokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák