Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    a napokban vételeztem egy thome nethez egy d-link dsl-321b modemet, a modemmel csodálatosan csatlakozik a nethez, de amikor be szeretném kötni a rendszerbe a tplink tl-wr841nd wifi routemet, nem tudok internetet varázsolni sehova

    biztosan valami egészen egyszerű módja van az összelövésének, de én annyira nem értek ezen részéhez a dolgoknak, hogy nagyon :)

    van valahol valami összefoglaló, hogy mit mire hogyan kattintgassak, vagy valaki ha nem nagy kérés picit szájbarágósan letudná írni nekem?

    régebben a szürke-zöld d-linkkel annyi volt a történet, hogy beudgtam, megadtam a wifis routernek, hogy az tárcsázzon úgymond és slussz passz, aztán jött egy fekete komolyabb féle asszem, na az egy villámcsapás áldozata lett, akkor lehozott a té egy huawei szépséget, amivel egy darabig ment most megint rakoncátlankodott és gondoltam, legyen az eddigi legjobb állapot, így rendeltem ezt a d-linket, ami persze nem teljesen olyan egyszerű szerkezet, mint a régebbi té által lehozott fekete és most ezért vagyok itt a kérdésemmel

    nem kell semmi hókuszpókusz, csak egy asztali gépre megy a routerből kábelen a net és 1-2-3 eszközre pedig wifin a házban, ennyi csak egyszerűen nem akarja az igazat

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák