Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drnet

    aktív tag

    Sziasztok!

    Legutóbb is kaptam tőletek segítséget, ezért fordulok ismét hozzátok. A téma még mindig ugyanaz, csak most más a problémám.
    Telepítve van otthon 5 db IP kamera. 2 bent + 3 kint. A két bentiből az egyik wifin csatlakozik a központi T-home által telepített routerhez, a másik kábelen.
    A 3 kinti kamera az általatok ajánlott Asus routerhez (RT-N12Plus) csatlakozik, amely repeater funkcióban üzemel. A 3 kinti kamerából 1 wifivel csatlakozik az Asus routerhez, 2 kábelen.
    Most az a gondom, hogy a két router közötti kommunikáció lassú. A 3 kinti kamera még lebutított felbontásban is akadozik, megszakad.
    A két routert közelebb nem tudom egymáshoz vinni, pláne nem kábelen összekötni.
    A bentinek nincs is antennája, de ha lenne is, nem tudnám megoldani a kivezetést esztétikusan. Tehát ez ki van zárva.
    A kinti Asus routernek sajnos nem leszerelhető az antennája, így ezt nem tudom toldani, hogy közelebb legyen a bentihez.
    Esetleg a benti roter cseréje valami jobbra, nagyobb jelerősségűre megoldhatja a dolgom? Ha igen, milyen típust ajánlotok?
    Milyen más lehetőség van még?
    Előre is köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák