Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv!

    WiFi hatótávolságát szeretném kiterjeszteni, de anomáliába ütköztem, légyszi segítsetek!

    Az a vicc, hogy elsőre összejött minden, de most képtelen vagyok beállítani, nem értem, mit rontok el.
    Először titkosítatlan WiFi-vel próbálkoztam, aztán titkosítottal, mindkettővel működött, és most állítanám be élesben, de nem jó...

    Van egy Linksys router, és egy AirLive WL-5460AP készülék, ezekkel sikerült összehozni, de most már nem.
    Így csináltam:

    1.) WISP + Universal Repeater mód - az Universal Repeater nem működött, de ezzel jó volt

    2.) megkerestem a kiterjesztendő hálózatot

    3.) kiválasztottam

    4.) megadtam a titkosítást)

    5.) és most már ez a felület fogad - korábban kitöltötte magától: airlive volt a repeater, linksys pedig a router neve

    Oké, nem esik nehezemre, kitöltöttem magam, de nem működik. Korábban láttam mindkét WiFi-t, a linksys-t gyengébben, az airlive-t erősebben, de mindkettő jó volt, most pedig látom a linksys-t gyengén, és egy other network-öt erősen, de nem tudok rácsatlakozni.

    Szerintetek hol lehet a hiba?

    Kösz a segítséget előre is!

    A sztori előélete, hogy ezt összeraktam egy havernál is, ott egy T-Home-os ZTE modem adta a WiFi-t, és elsőre összejött ott is a kiterjesztés, másfél napig használta a srác, majd puff, azóta nem volt jó. Újraindítások se segítettek. Elmentem hozzá, én se tudtam beállítani, így hát elhoztam haza az AirLive-ot, és ma reggel elsőre összejött, gondoltam oké, reset, beállítom újra, és akkor már nem lett jó...
    A net mindeközben kifogástalan a LinkSys wifi-én.

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák