Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok! Régebben már írtam a router topikjába is de nem sikerült megoldani a problémámat. Adott egy Cisco router aminek gyengén látom a jelét ezért közbeiktattam egy wifi jelismétlőt. 2 eszközt csatlakoztatok a jelismétlőre; egy telefont és egy windowsos tabletet. A telefon gond nélkül használható viszont a windowst random időnként eldobja és csak korlátozott kapcsolat jön létre. Egy ideig hibajavításnál kiírta hogy nem tudta megújítani az IP címet most már nem tudja meghatározni a hibát. Ki kell húznom a jelismétlőt pá másodpercre majd újra bedugva minden megy tovább van újra net kapcsolat (vagy a telefon webes felületéről újraindítom a routert). Vettem egy másik jelismétlőt más gyártótól de azzal is hasonló a helyzet, telefonon mindig van net gépen néha nincs. Lehet nem fontos demmég annyit vettem észre a router menüjében hogy a lan kábellel csatlakoztatott gépeknél helyesen jelenik meg az utolsó használat időpontja a jelismétlőnél ez a dátum ; 1901.02.20

    Üdv Ákos

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák