Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cickánykoma

    tag

    válasz mezis #4128 üzenetére

    a driver biztos 32 bites, mivel a telepitő CD-n külön volt XP, Vista könyvtár azokon belül 64bit, x86-os mappák. 1.0.0.32-es gyári driverrel művelte ezt, de találtam 2.0.0.0ásat is de azzal is maradt ugyanilyen.

    A Wndows-ból is eltávolítottad az immár rejtett cuccok közül az előző kártyát ?

    Persze, az volt az első dolgom hogy unistall driver+utility + eszközkezelőből kiszedni a netgear drivert.

    Volt egy olyan érzésem, hogy a 6-8 dBi-s antennád-nál nem lesz jobb a "hárompöckös" sem.

    Nem tudom, mivel lecseréltem az ASUS gyári 3 kis antennáját, 3 db ASUS ANT-168-as antennára, tehát ugyanolyanokra, amivel korábban használtam a Netgeart b/g kártyámat. Arra tippelek, hogy mivel az Access Point az Netgear, valószinűleg nem érhető el semmilyen gyorsulás, csakis Netgear N kártyával, azaz nem kezeli jól a másfajta márkájú kártyákat.

    Mivel szombaton vettem a kártyát, a boltba 8 napon belül visszavihető, ha nem jó. Asszem inkább veszek egy N-es Netgear kártyát (aminek egy nagy bumfordi fehér Dobozban vannak az antennái) csak azzal az a bajom hogy nagyon rövid a kábele nem sok mozgásterem van pozicionálgatni.

    Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák