Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hali! Pár hetes kínlódás után szeretnél segítséget kérni. Lenne egy TP-Link WR841N típusú router, V8 hardver, legújabb firmware. Példásan működik két éve semmi gond, családot kiszolgálja. A problémák a windows 10-el jöttek, van egy Lenovo G780-as laptopom, Brosdcom 4313 bgn adapterrel (PCI\VEN_14E4&DEV_4727&CC_0280). Annyi a gond, hogy szépen megy a wifi, aztán elkezd szakadozni, és elmegy a kapcsolat. Bontom a kapcsolatot, újracsatlakozom, akkor megint jó egy darabig. Munkahelyem régebbi TP-Link routerével tökéletesen működik a laptop. Próbáltam a legújabb 7.35-ös Broadcom drivert ráerőltetni a laptopra, bár windows szerint nem kompatibilis. Nem szakadozott, viszont torrent közben kékhalálok jöttek, szóval leszedtem a drivert. Most megint ott tartok, hogy elmegy a kapcsolat, csak az újracsatlakozás segít. Fórumokon keresve más is panaszkodott, régebbi driver használatát javasolták...Próbáltam több kompatibilis driver verziót, semmi... A család minden eszköze, telefonok, laptopok tökéletesen működik a routerrel, ahogy az én laptopom is szépen dolgozik a munkahelyivel.
    Úgy gondolom nagy probléma nem lehet, valami beállítási bibi.. Csatornát arrébb tettem, mást nem piszkáltam. Ha a leírásom alapján egy hozzáértőnek lenne ötlete, mit érdemes átállítani, örülnék a segítségnek. Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák