Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bl4ze

    veterán

    válasz Gubek-Einste #40182 üzenetére

    Szóval ahogyan privátban beszéltük, bemásolom ide, hogy HÁTHA valaki ért ennyire hozzá, tud segíteni hogyan tovább, akár privátban vagy Skype utasításokkal , stb. :) :) :) :)

    A végberendezés, router : ZTE_ZXDSL_931_VII_v2
    Amin van : 30Mbit VDSL

    A kérdésem, hogy miként lehetne a legjobban megcsinálni, hogy az eszközöket külső hálózatról (external network) elérjem a telefonomról távolról könnyedén ?

    Android appokat használok azokkal érem el a két eszközt , de nagyon lassan , nehezen érem el, és pld. az IP camera nagyon lassú, szakadozik, akad pedig nem kéne egy 10/30Mbit VDSL vonalon..... szerintem.

    Belső hálózaton, WIFI-n nagyon gyorsan reagál mindkettő persze. (internal network)

    Amiket vezérelnék távolról , a telefonról :

    1 db OKOS konnektor : Orvibo s20

    1 db IP KAMERA : Xiaomi Yi Small Ants 720p IP kamera

    Ezekhez használom a gyári Android appokat, de gyanítom a routerben is kéne valamit csinálni, hogy egyszerűbben, könnyen elérhető legyen.
    A routerbe be tudok lépni, megnézni adatokat stb., de szakértelem hiányában nem piszkálnám.

    NETWORK-ROUTING alatt ezt látom :

    A router-ben az alábbiakat látom "application" alatt amivel lehet valamit kezdeni, gondolom én :)

    DDNS
    DMZ HOST
    UPnP
    Port Forwarding
    DNS Service
    DMS
    FTP
    USB
    Port Trigger

    Kérlek segítsetek, mert el vagyok keseredve, hogy egy 30Mbit vonalon ilyen lassú távolról minden, elérés, kamera feed stb.

    KÖSZÖNÖM! :R

    [ Szerkesztve ]

    .:. bl4ze .:.

Új hozzászólás Aktív témák