Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Molk

    tag

    Üdv Mindenkinek.

    A helyzet nálam a következő melyben a segítségeteket szeretném kérni:
    Nekem az internet (wifi) elérhetőséggel van problémám.

    (1. A wifi jó; teszteltem laptopon. 2. Az usb stic jó; teszteltem laptopon. ( Win. 7 64bit))
    Bővebben: Egy asztali gépről lenne szó ami egy usb stick-es wifivevővel csatlakozik a netre de ismétlődő időközönként a le-fel töltési adatsebesség "eltűnik" ( Azt írja hogy kapcsolat van, de a böngésző percekig csak tölti a honlapot amiből nem jelenik meg semmi, és adatforgalom sincs ilyenkor). Majd fél perc múlva minden újra jó lesz és betöltődik a böngészőben lévő lap. Ez az adatforgalom leesés legkönnyebben egy multis játékkal látszódott, méghozzá úgy hogy amikor a játékból alt+tab-bal "kiléptem" akkor az adatforgalom felment, de amint visszaléptem a játékba újra leesett. És ez változó volt, mert már volt hogy sokáig (fél óráig) bírta.
    Nekem azzal van problémám, hogy néha működik, néha nem. Ezzel pedig eddig nem sokra jutottam megoldásilag.
    Régebben egy gyenge tápról ment a gép, ami azt okozta, hogy ha valamilyen programot elindítottam akkor a wifi-s stick-et lecsatlakoztatta a windows... Már erősebb tápom van, újabb nehézséggel.

    Kérdés: Hogyan tudom a leeséseket kiküszöbölni?
    ( Ha valamit elfelejtettem megemlíteni szóljatok! )

    Bármilyen segítséget, ötletet nagyra értékelnék!

    A válaszokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák