Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Mercury

    aktív tag

    Sziasztok!

    A következő helyzet/problémám van: van egy Edimax EW-7811Un USB-s AP-om, amit arra használtam/nék, hogy az asztali gépemen lévő "vezetékes" netet rajta keresztül tudjam szórni a mobilomnak (mobilnetet nem használok), amikor szükséges. Wi-Fi router eddig számomra felesleges volt, mert amikor éppen valamit frissíteni akartam a telefonon vagy letölteni a play áruházból, akkor csak beüzemeltem ezt a cuccot és biztosítottam a netet addig, amíg kellett. Mióta Win 7-ről 8.1-es Win-re váltottam azóta képtelen vagyok rácsatlakozni a telefonommal a gépemen megosztott netre. Állandóan elakad ott a dolog, hogy bár az SSID-t látja, de amikor rákapcsolódnék és beírom a jelszót, akkor elakad a hitelesítés résznél vagy visszadob rossz jelszó hibával. Már két különböző telefonnal kipróbáltam és egyikkel sem megy. Próbáltam a Win saját virtuális wi-fi-jével, illetve a Connectify-al is, de egyikkel sem működik. Gondoltam arra is, hogy az Edimax driverével van a gond, de a gyártó weboldalán azt írják, hogy a 8.1-es Win-hez nem kell külön driver, mert automatikusan települ a hozzávaló. Ez amúgy igaz is, mert tényleg ott van az eszközkezelőben és nem jelez rá hibát. Szóval tippeket várnék, hogy mivel tudnám rábírni a telefon/AP-t egymásra, hogy működjenek.

    Köszi!

    Mercury

Új hozzászólás Aktív témák