Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz krx21 #24972 üzenetére

    nálam például nem játszik a torrent, nem élek vele, de abban biztos vagyok, hogy egy lakótelepen jóval több, mint 10% azok aránya, akiknél mondhatni folyamatosan megy a le- és feltöltés, tehát nem is nagyon kapcsolják ki a routert, és ugye már a wifi router az elterjedtebb, az viszont ritka, hogy valaki a csak a wifi szórást kapcsolgatná ki a routeren...
    biztos, hogy nem egészséges a sok sugárzás, de szerintem a wifi router szórása elenyésző sok más behatáshoz mérten - korábban is írtam példának a mobiltelefont, ami jóval húzósabb -, de ezek konkrét bizonyításához még sok év kell, és vélhetően még akkor is lesznek eltérő állásfoglalások!
    a mosógépszerelő a mosógépek szereléséből él, és közben olyan cucco(ka)t reklámoz, ami meghosszabbítja a mosógépben lévő alkatrészek élettartamát? jó neki a kevesebb meghibásodott mosógép? nem! ebből az következik, hogy kap legalább annyit a reklámért, ami kompenzálja a kiesett munkát! ez más területeken is igaz, az egészségügyben pláne, a gyógyszeripar húzós téma, nem is mennék bele inkább... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák