Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Szeretnék választ kapni ha lehet ezekre:

    Lenne egy problémám, egy Philips Bdp 3250 Egység tulajdonosa vagyok.
    Idáig tudtam rajta Youtobe -ni most már be sem tölt sem Wifi, sem Hálókábelről.

    Tp-link 741Nd és a hozzá való usb wifi vevő egy szobában vannak 1 méter magasság különbséggel.
    (A hálózati telepítés tökéletes és utána is látja mind a router mind a játékos egymást.)

    1 Hete kaptam új ip a szolgáltatómtól lehet hogyha kérek ki egy új ip-t akkor menni fog?
    Mert azóta nem néztem mióta változott az /Ip/, csak tegnap előtt.

    Pr telecom
    Dynamik Ip

    Minden gépen 3 asztali 2 laptop és 2 wlan-os telefon megy a net és a youtobe is.

    Csak itt nem hol ott a hálózatot látja oda-vissza.
    A gyári alapértékekre már visszaálltam, s újra beállítottam a menüt meg mindent de u.a

    UI:Mikor megvettem november eleje óta egyszer sem volt ilyen gondom pedig változott már az ip is.
    De se cabel sem wifi nem megy de tökéletesen felismeri és bekonfigurálja a netet a játékos.
    Ebből gondolom hogy nincs nagy baj (hisz akkor lenne ha nem is látná a hálózatot oda vissza)

    Munkahelyen kipróbáltam az usb-sticket és müködik cisco wlan-os router mellett tökéletesen.

    Kihúztam este a modemet ma megint új ip-t kaptam.
    De így sem megy a játékoson se a lan sem a wlan

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák