Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • netreg

    tag

    válasz jNk #19921 üzenetére

    @jNk

    Köszönöm a választ! :R

    A nem beépített WiFi antennáink 422G és 722N típusúak, de jól működnek a jelenlegi titkosítás mellett is. Vagy úgy érted, hogy a WA730RE nem fog működni? Végül is át lehet állítani. Megnéztem, támogatja a router. Viszont van egy pár MAC is a képben:) Elvileg támogatják azok is... Ha átállítom, az egyszer már kapcsolódott a klienseken nem kell semmit újra konfigurálni, igaz? Ha tudják, tudják. Viszont ha nem, akkor FW vagy driver frissítés? :U

    Sebességben úgy rémlik, hogy az elvi 40%-a körül hoznak a WiFi eszközök, igaz? Úgy értem
    most, pl. a G-s antenna miatt, két gép között a routeren keresztül 20-22Mbps körül van a sebesség. Az alap N-es eszközök elvileg 150-esek, tehát valsz nem tudnak 60-70-nél többet. Ez persze már jó lenne, mert tripla. Az összes gépbe nem fogunk N-es 300-as eszközöket venni, hogy tudják a 100-120 Mbps-t. Ha jól tudom a 730-as N150, a 830-as pedig N300.

    Bár a TPLINK azt írja, hogy a hatótávolság is emelkedik. Csak azt nem tudom, hogy ez a régebbi eszközökkel való kommunikációra is igaz-e? Valsz. nem, hiszen azok maradnak G vagy N150 típusúak. Hiába kapják meg a jelet, ha nem tudnak válaszolni. :DDD

    [-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

Új hozzászólás Aktív témák