Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz78

    tag

    Sziasztok!

    A következő problémával küzdök!

    Adott egy 40/20-as DIGI internet hozzáférés, Asus WL-520GC wifi router, 1 db asztali PC, 2 db noti.
    Mindkét notiban Atheros b/g-s WLAN kártyák vannak
    Kábelen mindhárom eszköz megy 40/20 Mbps sebességgel, de wifin keresztül maximum 20/10 Megabiten. Van egy USB-s TPLINK TL-WN721N wifi adapterem is, de ezen keresztül is csak 20/10 a maximum sebesség a PC-n is és a két notin is. Driver frissítés a wlan kártyákon megvolt. A routeren átnéztem minden beállítást, kipróbáltam egy csomó variációt de a 54Mbps-os letöltési sebességet sehogy sem tudom wifin keresztül megközelíteni.

    Az egyik notebookot egy ismerősöm hozta, mert szintén ez volt a problémája hogy a 120 megás UPC net csak 10 megával megy. Neki egy TP-LINK TL-WN1043ND routere van, ami elvileg 300 megás wlan sebességre képes.

    Kérdés: Mi a fenéért nem megy normális sebességen a letöltés wifin keresztül?
    Valaki küzdött már ilyen problémával ezzel típusú routerrel vagy esetleg más típussal?

    A válaszokat előre is köszönöm!

    "Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

Új hozzászólás Aktív témák