Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRPCDoki

    tag

    válasz mezis #18701 üzenetére

    Üdv! Köszi a választ. A hallban levőn nem megy torrent, azt max antennával lehet elérni is, szal csak aki lemegy oda és leül a laposával, az éri el, szóval minimális a terhelés rajta, 20/10es stabil net a tegnapi mérésem alapján. Itt az a gond, hogy ez konkrétan egy hotel, és az 1. emelet a hotel rész, a 2. emelet koli, de ott csajok asszem egyáltalán nincsenek és általába sok a kocka, ami elég gáz, a 3. emeleten főleg csajok vannak, ezért pl. ott is lényegesebben jobb a net, mint a 2.on. 1 éve vagyok ott, ez lesz a 2. évem, szóval tudom, melyik router milyen szinten terhelt. (van egy munkásszálló épületrész is, de a most lényegtelen) :) Ha jól értem, akkor gyári bot antennával keresni kell a jelet, és akkor talán lesz, de lassú, viszont erősebb antennával megoldható lenne a stabil és relatíve gyors átvitel? Szerinted milyen routereket érdemes venni és milyen antennát? AP-nak milyet vennél és ha vennél 2.at, hogy ne kábellel kelljen a gépeket csatlakoztatni, akkor arra milyet lenne érdemes? Ezen 2 linken találtam körsugárzó antennákat (1-2 bot antenna is befigyel, de a többi szerintem körsugárzó): link1, link2.

Új hozzászólás Aktív témák