Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torbole

    csendes tag

    Sziasztok,,
    abszolút kezdő lennék,segítséget kérnék,,
    2 wifi routerem van: d-link DIR 600 és d-link DI-524
    2 Samsung Lan os TV
    1 internet
    DIR 600 on jön az internet(WAN) és erre Lan on csatlakozott egyik Samsung TV. Így a TV a DIR 600 WIFI jén keresztül látja a Laptop tartalmát, és a Laptopon jön az internet. WPA2 védelem beállítva.
    Problémám a másik TV vel van, ez Lan on keresztül csatlakozik a DI-524 el. DI-524 wifijével szeretném láttatni a TV vel a laptop tartalmát.
    A DI-524 en a Lan beállításoknál adtam egy új IP címet DIR 600 tartományán belül és a DHCP t kikapcsoltam, de sajnos nem látja a gépem.
    (Itt megjegyezném, hogy a DIR 600 at csatlakozva a másik TV re működik ua a hálózat)
    Kérdésem, hogy a DI-524 Wireless beállításánál a Dir 600 SSiD nevét kell megadni? Mert ha más nevet adok, akkor új hálózat jön létre (amire csatlakozva működik is,de akkor nincs internet, mert egyszerre csak 1 hálózatra tudok csatlakozni a laptoppal)), én meg szeretném, ha a DI-524 a DIR 600 hálózatára csatlakozna, hogy menjen a net is, és mindkét TV (a DI-524 és DIR 600 keresztül) lássa a laptop tartalmát.
    Tehát 2 router egy hálózatra. DI-524 et tudom kliensre(?) bútítani? van megoldás rá?
    Végső megoldásként a DIR600 tól Lan kábellal összekötném a másik TVt is, így 1 router lenne. De ezt utoljára hagynám.
    segítséget, köszönöm
    torbole

Új hozzászólás Aktív témák