Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wlantal

    tag

    Sziasztok.

    Van nékem egy WAP54G V1.1-es AP.
    Nos a problémám az vele, hogy a DD-WRT v24 preSP2 (Build13064) telepítés után a jelszó módosítás meg történik ezzel még nincs is gond.
    Hanem a konfigolásnál beállítok minden amit akarok SAVE után reboot és minden beállítás visszaáll alapra a nyitó képernyő ismét a jelszó megváltoztatás.
    Valószínűsítem, hogy ez a béta firmware gondja.
    Viszont most ott tarok,hogy elkezdi a boot-ot, lan elindul DHCP-n kéri az IP-t a pc, közben a wifi is feléled villog az ACT led-je egyszerre csak reset és persze, hogy nem kapok IP-t ez idő alatt.Default IP-vel sem érem el,mert ezt csinálja ciklikusan.
    Itt adódik a másik gondom, miszerint anno egy ugyan ilyen csak v3.1-es AP-ra is telepítettem a dd-wrt-t és azon sem működött a reset gomb csak a saját firmware-jével.Még akkor sem üzemelt funkciójában miután a ddwr-ben aktiváltam a reset gombot. De az legalább minden tekintetben működött nem úgy mint ez.
    Nos az lenne a kérdésem,hogy lehetne esetleg életre kelteni JTAG-es mókolás nélkül?
    Gondolkodtam, hogy egy soros porti illesztőt IC-t ráhackelek és terminálon megnézem hol akad el a boot.

Új hozzászólás Aktív témák