Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo84

    aktív tag

    Üdvözletem a Guruknak!

    probléma hegyek a köbön!

    előzmények: munkatársam számitogépre internetkapcsolat lett kiépítve. persze természetesen nem tudják hogyan is kell használni. Az email küldés fogadás volt a fő probléma. Gondoltam beállítom nekik az outlook express-t, identitásokra szedve a felhasználókat. (1rendszergazda, 1 outlook, 2 user/identitás) ez persze idáig teljesen alapszintü dolog.

    a hiba: nos, én hozzá vagyok szokva a 1280x1024x85Hz felbontáshoz. Amikor megláttam az 1024x768x60Hz felbontást ugy tűnt nekem mintha villogna a monitor. Nosza, beállítottam magasabb frekvenciára. 60 és 70 között lehetett választani Daewoo monitoron. Ahogy ráklikkeltem, hogy alkalmazza a 70Hz-t a monitor kikapcsolt.
    Innentől kezdve nem tudtam mit csinálni. Majd pár ujrainditás után már a windows sem akart elindulni.

    következmény: hazahoztam a hdd-t az én gépembe. gondoltam megnézem mit csinál az én monitorommal. nálam sem akart már elindulni az op rendszer sem. Akkor nekiálltam windows frissitő telepítést csinálni. A frissités után szépen elindult a rendszer. Volt kép meg minden. Beállitottam nagyon alacsony felbontásra. Majd kikapcsoltam.

    vissza a hdd-t az eredeti gépbe. És láss csodát, nem akar az op rendszer elindul, sőt képtelenség bármilyen üzemmódban elinditani. Akkor megint megkeztem a windows frissitését, hátha beválik.... Végbement. inditáskor, mikor bejönne az üdvözlő képernyő, a monitor kikapcsol.

    itt tartok. várom véleményetek, tanácsotok, ötleteteket.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák