Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz egykori #96392 üzenetére

    Nem akartam offolni, de akkor reagálok. 2013-ig iOS rendszert használtam. Számomra a Nokia 5800, LG KP500 és társai nem okostelefonok, mert elég primitívek voltak az Apple termékeihez mérten. Ha valaki ugyan ezt mondja a WP-s telefonokról, elfogadom. Nekem nem primitívek, mert amire kell nekem egy telefon, azt még hozza a rendszer, illetve fénykorából még emlékszem rá, hogy jobban használható volt, mint okos rendszer, de legyünk őszinték: elhaladt a kor a Windows-zos telefonok felett, mivel leálltak a fejlesztéssel.

    2013-ban ismerkedtem meg az androiddal és a WP-vel. Cseréltem is ez utóbbi kettőre. 2013-ban még az iPhone 5-nél, mikor kézbe vettem a boltban hazatérés érzetem volt droid próbálgatás után. Most az öcsém i8-át nézve semmilyen érzelmem nincs, tök idegen lett a rendszer, de vissza tudnék szokni. Androidnál a különböző Romokat kellett megszoknom, de ma már az se probléma, sőt izgalmas. A WP meg WP. A Windows 10 sem idegen, bár alig használtam és nem a kedvencem, sőt!
    Ha az érzelmem szerint kell választani kedvencet, akkor a WP 8.1-et mondom. Ha a használhatóság a mérce, egyértelműen az Android a nyerő. Fogok-e megint iOS-es készüléket venni? Nem, nem hiszem, de sose lehet tudni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák