Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    Üdv Urak!
    2 napja alaplapcsere történt a gépemben. Egy P43-as deszkát cseréltem egy P45-ösre, mind2 Gigabyte. Addig 3,4 Ghz-en üzemelt a masina (lásd. aláírásomban), de a csere után,mivel a P45 kicsit jobban tuningolható felvettem 3,6 Ghz-re. A szükséges feszeket feljebb vettem, de semmi egetrengető. Azóta tegnap Youtube nézése közben jött egy BSOD. Éjszaka 7 órán keresztül futott a Linx,majd reggel 5 órán keresztül a Memtest. Minden hiba nélkül ment. Viszont ma mikor megint Youtube-ot akartam volna nézni megint BSOD.
    Tudom,hogy ez inkább a tuning szekcióba tartozik,de csak megkérdezem :Win7 64 bit volt fent a csere előtt,és nem telepítettem újra. Az alaplapos fórumban azt írták (1-2 ellenvéleménnyel) ,hogy nem kell reinstall. Viszont a report fájlban valami hal.dll re hivatkozik. Ránéztem gugliban, és írják 1-2 helyen ,hogy win reinstall megoldhatja a dolgot. Mit tegyek? Első körben visszavettem a tuningot,hogy így csinálja-e. Érdekes,hogy a stressz tesztek lefutnak,és csak a Youtube alatt hal le.
    Thx :R

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák