Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomko78

    őstag

    válasz nesa #6397 üzenetére

    Mivel az alaplaphoz van a win aktiválva , így valószínű még egyszer meg kell venni

    „Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

  • King Unique

    titán

    válasz nesa #6397 üzenetére

    Segítség a Windows aktiválási hibáihoz

    A Windows jelentette, hogy az eszköz hardvere módosult.

    0xC004F211

    Windows-licenc van az eszköz hardveréhez hozzárendelve. Ha jelentős hardvermódosításokat végez, például kicseréli az alaplapot, az eszköz következő indításakor a Windows nem talál majd megfelelő licencet. Ha a Windows elő volt telepítve az eszközön, és Ön olyan módosításokat hajtott végre, mint például az alaplap cseréje, új licencre lesz szüksége.

    Új Windows-licenc vásárlásához válassza a Start > Gépház > Rendszer > Aktiválás lapot, majd A Microsoft Store megnyitása lehetőséget.
    Aktiválási beállítások megnyitása

    Ha rendelkezik olyan Windows-termékkulccsal, amelyet a hardvermódosítás előtt használt az eszközön, válassza a Start gombot, majd a Gépház > Rendszer > Aktiválás , lapot, majd a Másik termékkulcs megadása lehetőséget, és írja be.

    A Microsoft emellett egy kivételkezelési műveletsort is biztosít a Windows-licenc hardvermódosítás utáni átviteléhez. A kivételkezelési műveletsor használatához ugyanabba a Microsoft-fiókba kell bejelentkeznie, mint amelyet a hardvermódosítás előtt használt.

    A kivételkezelési műveletsor eléréséhez válassza a Start gombot, majd a Gépház > Rendszer > Aktiválás lapot, majd a Hibaelhárítás lehetőséget. Ha a hibaelhárító nem tudja megoldani a problémát, megjelenik a hardvermódosítás utáni újraaktiválás elérésére szolgáló hivatkozás. A műveletsor megkezdéséhez válassza ezt a hivatkozást. További információt A Windows újraaktiválása hardvermódosítás után című témakörben talál.

    Lásd egy másik válaszban leírtakat, hogyan oldható meg hardvermódosítás után az újraaktiválás, + ha megvan ez eredeti (nem az általános) termékkulcs, akkor az aktiválásnál azt megadva más esetét, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • gregory91

    senior tag

    válasz nesa #6397 üzenetére

    Ha legális(!!) licencel rendelkezel akkor (végső elkeseredésedben)vedd fel a kapcsolatot a supporttal. Sok esélyt nem látok, de (szerencse kérdése),akkor talán kapsz lehetőséget(előttem szóló kifejtette részletesen,ezt megnem lehet törölni :D ).Bár olyat is olvastam(meg nem erősített forrásból) hogy inkább a fiókhoz van rendelve a kulcs(a lap helyett).

    [ Szerkesztve ]

    Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

Új hozzászólás Aktív témák